3 extrémne jednoduché spôsoby, ako rýchlo odbúravať telesný tuk

Cvičenie nejako nefunguje? Áno, vieme, aké to je. Snažíš sa byť aktívny a jesť zdravo, ale výsledky neprichádzajú. Možno potrebuješ len trochu podpory.

Čítaj ďalej a odhaľ 3 mimoriadne jednoduché spôsoby, ako podporiť odbúravanie tukov a zbaviť sa brušného tuku.

1. Využitie tukových rezerv na tvorbu energie

Jedným z najúčinnejších spôsobov, ako to dosiahnuť, je praktizovať prerušovaný pôst. Prerušovaný pôst nie je ani tak diéta ako skôr stravovací návyk, ktorý zahŕňa prepínanie medzi jedlom a pôstom. Nejde o to, čo ješ, ale kedy ješ - a kedy nie.

Prvé výsledky sa začnú dostavovať, keď vydržíš nejesť 12 až 14 hodín denne. Čím dlhší je čas pôstu, tým lepšie sú výsledky (zdá sa, že najobľúbenejšia voľba je 16 hodín).

Takže, ak budeš večerať o 18:00 a raňajky si dáš, povedzme, o 6:00, už si skoro tam (ale žiadne chipsy alebo čokoľvek iné medzitým)! Ak budeš raňajkovať o 10:00, tvoje telo začne postupne používať tuk ako svoj hlavný zdroj energie. Drž taký pôst denne a ten otravný tuk na bruchu sa pomaly, ale isto začne topiť.

Ak sa ti to zdá nezvládnuteľné, potom máme pre teba niekoľko skvelých správ. Existuje jednoduchší spôsob, ako dosiahnuť podobné výsledky - a nazýva sa L-KARNITÍN! Užívanie L-karnitínu pred tréningom výrazne zvyšuje spaľovanie tukov, čo pomáha využívať podstatne viac tuku na tvorbu energie. A je toho ešte viac! Pomáha tiež zlepšovať výkon, zmierniť bolesti svalov a únavu a tiež rýchlejšie sa po cvičení zregenerovať. To nie je zlé, že?

2. Spaľovanie tuku počas odpočinku

Existuje niekoľko jednoduchých spôsobov, ako zlepšiť spaľovanie počas oddychu a niektoré z nich pravdepodobne už aj využívaš. Medzi zvyčajné patrí chodenie po schodoch namiesto používania výťahu, parkovanie ďalej od vchodu do obchodu či krátke prechádzky počas prestávky v práci.

Nastav si o niečo nižšiu izbovú teplotu, ako si zvyknutý. Jedna štúdia ukazuje, že po čase môžeš zaznamenať výrazný pokles telesného tuku.

Môžeš tiež skúsiť sedieť na zemi namiesto na gauči, takže telo potrebuje zapojiť viac svalov na svoju podporu a tým spaľuje viac kalórií. Vedel si, že žuvanie živačky dokáže spáliť až 11 kalórií za hodinu? Dokonca sa ukázalo, že ak sa hráš s vlasmi, poklepávaš si nohou či prstami po stole môže taktiež denne spáliť pár kalórií navyše! Áno, vážne!

Ak hľadáš rýchlejší výsledok, spávnou cestou môže byť výťažok zo ZELENÉHO ČAJU. Zelený čaj, ako jeden z najobľúbenejších termospaľovačov, zvyšuje vnútornú teplotu tela a tým podporuje spaľovanie tukov, aj keď odpočívaš. Ako bonus tiež zvyšuje váš metabolizmus a hladinu energie a znižuje chuť do jedla.

3. Prestaň myslieť na jedlo

Áno, áno, to sa ľahko povie, no ťažšie urobí. Ide však o to, že o tom často premýšľaš len preto, že sa nudíš. Zamysli sa nad tým nabudúce, keď budeš cítiť nutkanie prepadnúť chladničku. Si skutočne hladný alebo sa len nudíš? Daj si pohár vody, niekedy, keď sme smädní, máme tendenciu tieto dva pocity zamieňať.

Dobrou správou je, že môžeš ľahko zamerať svoju pozornosť na niečo iné. Choď na prechádzku, prečítaj si knihu alebo si vypočuj podcast, na ktorý sa už tak dlho chystáš. Zdvihni telefón a zavolaj kamošovi alebo si vytvor úplne nový koníček. Čo tak kreslenie? Alebo meditácia. Alebo, to je nápad, čo keby si sa naučil programovať?

Ak hľadáš niečo jednoduchšie, skús hlasno tlesknúť rukami a zakričať „Stop!“ a potom si asi na 30 sekúnd vyprázdniť myseľ. Odborníci tvrdia, že by to mohlo zabrať.

Nie, nie a nie? Existuje ešte jeden spôsob. Zahŕňa potlačenie chuti do jedla, stimuláciu spaľovanie tukov a zastavenie tvorby nových tukových zásob . Už si niekedy počul o GARCÍNII KAMBODŽSKEJ? Netreba dodávať, že je to jedna z najúčinnejších prírodných ingrediencií na chudnutie.

Easy Burn Shots - všetky 3 triky v jednom ultimátnom spaľovači

Easy Burn Shots obsahujú až 2 000 mg L-karnitínu, 500 mg extraktu zeleného čaju a 500 mg extraktu z garcínie kambodžskej, čo vedie k naozaj veľkolepým výsledkom chudnutia. Podporujú spaľovanie tukov, či už cvičíš, alebo nie, a znižujú chuť do jedla, takže môžeš konečne s ľahkosťou poraziť to nutkanie prepadnúť chladničku!

  • posilni si spaľovanie tukov o 17 %*
  • zlepši svoj fyzický výkon a urýchli chudnutie
  • uži si lenivý deň bez výčitiek svedomia
  • zvýš si metabolizmus, zablokuj tvorbu tukových buniek a zníž chuť do jedla
  • iba 8 kcal v jednej ampulke, príchuť lesného ovocia

*[Účinky produktu sa môžu u jednotlivých osôb líšiť a môžu sa líšiť od účinkov opísaných na webovej stránke. Naše výrobky nie sú určené na prevenciu alebo liečbu akéhokoľvek ochorenia alebo vážnej choroby.]

Produkty pre Vás

-48%
Špeciálna cena 12,99 € Bežná cena 24,99 €
Zobraziť produkt