30-dňová premena pre zaneprázdnených mužov

Tiež si sa ocitol v situácii, keď ti pomaly a nebadane alebo naopak nárazovo pribudli nadbytočné kilá, ktoré tu predtým neboli? Väčšina z nás tuší, ako sa ich zbaviť. Zmena jedálnička a pravidelné návštevy fitka. Ale mnohí z nás nemajú 2 hodiny denne na návštevu fitka. A aj ak máme, výsledky nikdy neprídu dostatočne rýchlo. Ale existujú spôsoby, ako tento proces urýchliť! Čítajte ďalej a dozviete sa viac.

Čo keby sme ti povedali, že značka PowGen, zameriavajúca sa na výživové doplnky, zostavila sadu, ktorá poskytuje viditeľné výsledky len za 30 dní? V sade nájdeš 2 produkty, ktoré obsahujú vysoko účinné zložky, u ktorých bolo vedecky dokázané, že fungujú.

Začni spaľovať tuk už od rána

Plán je vstať a začať deň s Easy Burn. Môžeš si ho vziať kamkoľvek so sebou a dať si ho miesto svojej rannej kávy. Posilní metabolizmus a pomôže ti spáliť viac tuku počas celého dňa. Zároveň podporí koncentráciu a nabije ťa energiou, aby si zvládol každý deň na 100 %!

Účinky Easy Burn pochádzajú z prírodných extraktov a 1000 mg L-karnitínu, 1000 mg yerba maté a 700 mg guarany. Tieto zložky synergicky zvyšujú rýchlosť metabolizmu a zlepšujú pomer svalov a tuku. Má tiež ďalšiu veľmi uživotčnú vlastnosť - blokuje vstrebávanie cukrov, čím znižuje celkové množstvo prijatých kalórií.

Ďalší na rade – L-Carnitine

L-karnitín je prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina, ktorá hrá kľúčovú úlohu pri výrobe energie: prenáša mastné kyseliny do mitochondrií v bunkách. Mitochondrie pôsoia ako továrne, spaľujúce tuky a vytvárajúce energiu pre naše telo.

L-Carnitine Max Power obsahuje Carnipure® zo Švajčiarska - najčistejší L-karnitín na trhu. V jeho zložení nájdeme tiež extrakt z guarany pre vyššiu hladinu energie a rýchlejší metabolizmus. Najlepšie je, keď užiješ L-CarnitineMax Power pred tréningom alebo pred akýmkoľvek druhom fyzickej aktivity, ako je beh, prechádzka so psom a pod.

Okrem zvýšenia účinnosti tréningu si tiež zvýšiš vytrvalosť a urýchliš regeneráciu svalov. Týmto spôsobom môžeš vyťažiť maximum z tréningov a ďalší deň sa vysporiadať s menšou bolestivosťou svalov!

Najlepšia kombinácia

Spojenie týchto 2 produktov je zárukou najlepších výsledkov. Môžeš si ich vziať v dňoch, keď cvičíš, rovnako ako počas dní odpočinku. Môže ťa to prekvapiť, ale dokážu zrýchliť metabolizmus, aj keď vôbec necvičíš.

Oba produkty boli vyrobené len z tých najkvalitnejších surovín a boli navrhnuté tak, aby telo neustále nútili spaľovať viac tuku. Boli vyrobené v najmodernejších zariadeniach EÚ v súlade s najprísnejšími normami GMP a HCAAP.

Nestrácaj čas a premeň svoje telo na mašinu na spaľovanie tukov! Pozri sa na špeciálnu ponuku 30-dňovej sady od PowGen. Iba teraz v špeciálnej AKCII!

*Zdroje:
Onakpoya I, Terry R, Ernest E. (2011). The use of green coffee extract as a weight loss supplement. A systemic review and meta-analysis of randomised clinical trials. Gastroenterol Res Pract. 2011;2011. Pii: 382852. Dostupné na: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2943088/
Benjamin T Wall, Francis B Stephens, [...], and Paul L Greenhaff. (2011). Chronic oral ingestion of l‐carnitine and carbohydrate increases muscle carnitine content and alters muscle fuel metabolism during exercise in humans. J Physiol. 2011 Feb 15; 589(Pt 4): 963–973. Publikované online 2011 Jan 4. https://dx.doi.org/10.1113%2Fjphysiol.2010.201343

Produkty pre Vás

-50%
Špeciálna cena 28,99 € Bežná cena 57,97 €
Zobraziť produkt