Doručenie do 3 - 5 pracovných dní.

100 % záruka vrátenia peňazí

Doprava ZDARMA nad 40 €

Bezplatná pomoc (Po-Pia 8:00 - 16:00 hod.) 0233527829

Blog

30-dňová premena pre zaneprázdnených mužov

Tiež ste sa ocitli v situácii, keď vám pomaly a nebadane alebo naopak nárazovo pribudli nadbytočné kilá, ktoré tu predtým neboli? Väčšina z nás tuší, ako sa ich zbaviť. Zmena jedálnička a pravidelné návštevy fitka. Ale mnohí z nás nemajú 2 hodiny denne na návštevu fitka. A aj ak máme, výsledky nikdy neprídu dostatočne rýchlo. Ale existujú spôsoby, ako tento proces urýchliť! Čítajte ďalej a dozviete sa viac.

Čo keby sme vám povedali, že značka PowGen, zameriavajúca sa na výživové doplnky, zostavila sadu, ktorá poskytuje viditeľné výsledky len za 30 dní? V sade nájdete 2 produkty, ktoré obsahujú vysoko účinné zložky, u ktorých bolo vedecky dokázané, že fungujú.

Začnite spaľovať tuk už od rána

Plán je vstať a začať deň s Easy Burn. Môžete si ho vziať kamkoľvek so sebou a dať si ho miesto svojej rannej kávy. Posilní metabolizmus a pomôže vám spáliť viac tuku počas celého dňa. Zároveň podporí koncentráciu a nabije vás energiou, aby ste zvládli každý deň na 100 %!

Účinky Easy Burn pochádzajú zo semienok koly, zelenej kávy, extraktu zo zázvoru a vitamínu B3. Tieto zložky synergicky zvyšujú rýchlosť metabolizmu a zlepšujú pomer svalov a tuku. Majú tiež ďalšiu veľmi uživotčnú vlastnosť - blokujú vstrebávanie cukrov, čím znižujú celkové množstvo prijatých kalórií.* Dokáže toto vaša bežná káva?

30-dňový program Spaľuj ako drak

30-dňový program s dvojitou silou na 5-krát rýchlejšie chudnutie!

30-dňový program Spaľuj ako drak -59%

Normálna cena: 57,97 €

Vaša cena: 23,99 €

× Zavrieť

Ďalší na rade – L-karnitín

L-karnitín je prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina, ktorá hrá kľúčovú úlohu pri výrobe energie: prenáša mastné kyseliny do mitochondrií v bunkách. Mitochondrie pôsobí ako továrne, spaľujúce tuky a vytvárajúce energiu pre naše telo.

L-Carnitine Max Power obsahuje Carnipure® zo Švajčiarska - najčistejší L-karnitín na trhu. V jeho zložení nájdeme tiež extrakt z guarany pre vyššiu hladinu energie a rýchlejší metabolizmus. Najlepšie je, keď užijete Max Power pred tréningom alebo pred akýmkoľvek druhom fyzickej aktivity, ako je beh, prechádzka so psom a pod.

Okrem zvýšenia účinnosti tréningu si tiež zvýšite vytrvalosť a urýchlite regeneráciu svalov. Týmto spôsobom môžete vyťažiť maximum z tréningov a ďalší deň sa vysporiadať s menšou bolestivosťou svalov!

Najlepšia kombinácia

Spojenie týchto 2 produktov je zárukou najlepších výsledkov. Môžete si ich vziať v dňoch, keď cvičíte, rovnako ako počas dní odpočinku. Môže vás to prekvapiť, ale dokážu zrýchliť metabolizmus, aj keď vôbec necvičíte.

Oba produkty boli vyrobené len z tých najkvalitnejších surovín a boli navrhnuté tak, aby telo neustále nútili spaľovať viac tuku. Boli vyrobené v najmodernejších zariadeniach EÚ v súlade s najprísnejšími normami GMP a HCAAP.

Nestrácajte čas a premeňte svoje telo na mašinu na spaľovanie tukov! Pozrite sa na špeciálnu ponuku 30-dňovej sady od PowGen. Iba teraz v špeciálnej AKCII!

30-dňový program Spaľuj ako drak

30-dňový program s dvojitou silou na 5-krát rýchlejšie chudnutie!

30-dňový program Spaľuj ako drak -59%

Normálna cena: 57,97 €

Vaša cena: 23,99 €

× Zavrieť

*Zdroje:
Onakpoya I, Terry R, Ernest E. (2011). The use of green coffee extract as a weight loss supplement. A systemic review and meta-analysis of randomised clinical trials. Gastroenterol Res Pract. 2011;2011. Pii: 382852. Dostupné na: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2943088/
Benjamin T Wall, Francis B Stephens, [...], and Paul L Greenhaff. (2011). Chronic oral ingestion of l‐carnitine and carbohydrate increases muscle carnitine content and alters muscle fuel metabolism during exercise in humans. J Physiol. 2011 Feb 15; 589(Pt 4): 963–973. Publikované online 2011 Jan 4. https://dx.doi.org/10.1113%2Fjphysiol.2010.201343

Back to blog