5 jednoduchých tipov pre brucho bez tuku

Leto sa blíži a čoskoro budeme musieť svetu ukázať viac kože. Budeme musieť sťahovať brucho a skrývať tukové vankúšiky, ktoré sa nahromadili počas zimy? Našťastie je ešte dosť času na to, aby ste sa zbavili tých nepríjemných oblôh a v lete mohli hrdo skočiť do plaviek.

Objavte 5 jednoduchých tipov, ako na ploché brucho ešte pred letom.

1. Dostatok spánku

Kvalitný spánok je rozhodujúci pre celkovú pohodu a tiež pre udržanie zdravej telesnej hmotnosti. Štúdia vykonaná v roku 2018 ukázala, že ak nemáme dostatok spánku, aktivuje sa hormón hladu, ktorý nás núti viac a kalorickejšie jesť. Ak teda chcete schudnúť, viac a kvalitnejšie spite.
Aby chcete kvalitnejší spánok, pred spaním sa vyhnite kofeínu alebo alkoholu. Pravidelne cvičte a zabudnite na telku alebo mobil pred spaním.

2. Vypite veľa vody

Pravdepodobne ste nevedeli, že taká jednoduchá vec, ako je voda, ovplyvňuje chudnutie. Dostatočný pitný režim zníži zadržiavanie vody a opuchy, ktoré môžu za to, že vaše brucho vyzerá väčšie, než v skutočnosti je. Okrem toho, ak vypijete pohár vody pred každým jedlom, budete sýti rýchlejšie a budete menej jesť.

3. Cvičte najmenej 30 minút denne

Všetci vieme, že ak chceme schudnúť, je potrebné cvičiť, ale pravdepodobne ste nevedeli, že už obyčajným 30-minútovým domácim cvičením denne môžete spaľovať viac kalórií.
30 minút ľahkých domácich cvikov, zameraných na celé telo pomôže odbúravať odolný tuk na bruchu a zlepší trávenie.

4. Obmedzte cukry

Ale toto určite viete: cukry sú nie len nezdravé, navyše sa z nich aj priberá. Keď konzumujete veľa cukru, pečeň je preťažená fruktózou, a preto je nútená transformovať ju na tuk, ktorý sa hromadí v pečeni a bruchu.
Tekuté cukry nachádzajúce sa v ovocných šťavách a iných sladkých nápojoch sú dokonca horšie ako sladkosti, pretože vás nútia prijímať viac kalórií, čo vedie k ďalším kilečkám, aj keď nejete viac ako obvykle. Takže sa vykašlite na sladené nápoje a radšej si pri zvláštnych príležitostiach doprajte kvalitnú čokoládu.

5. Vyvarujte sa alkoholu

Áno, bohužiaľ, ak sa chcete zbaviť brušného tuku, musíte obmedziť alebo sa úplne vyhnúť alkoholickým nápojom. Prečo? Nadmerná konzumácia alkoholu prispieva k hromadeniu kilogramov, najmä v páse. Doprajte si teda svoj obľúbený alkoholický nápoj iba pri zvláštnych príležitostiach alebo nanajvýš raz týždenne.

Sada 6-pack

Ak nedokážete postupovať podľa vyššie uvedených rád, alebo chcete čo najrýchlejší výsledok, pridajte k tomu ešte Sadu 6-pack. Tento 30-dňový program obsahuje 3 produkty, ktoré: odstránia prebytočnú vodu a nafukovanie, spália brušný tuk a zvýraznia brušné svaly. Objednajte si toto výkonné trio a zbavte sa brucha v 3 jednoduchých krokoch!

Produkty pre Vás

-53%
Špeciálna cena 27,99 € Bežná cena 59,97 €
Zobraziť produkt