5 TIPOV, AKO SI UDRŽAŤ ZDRAVIE V IZOLÁCII

Počas tohto obdobia, ktoré je tak ďaleko od bežného života, na ktorý sme zvyknutí, sa mnohí ocitajú pod silným stresom a prestávajú sa starať sami o seba. Práve teraz je však úplne najdôležitejšie starať sa o svoje zdravie viac ako kedykoľvek predtým. Vyskúšaj našich 5 tipov a cíť sa vo svojej koži dobre aj v krízových podmienkach.

1. Pi veľa vody

Ako všetci vieme, pitný režim je absolútne nevyhnutný a jeho dodržiavanie prináša veľa výhod: pomáha dobíjať energiu, čistí telo, zlepšuje trávenie a pomáha chudnúť. Takže ani v izolácii nezabudni vypiť najmenej 2 litre vody denne, aby si doprial svojej mysli aj telu, to, čo potrebuje.

2. Jedz zdravo

No, nič nové. Výživa je rozhodujúca pre to, aby si zostal fit a cítil sa dobre. Teraz, keď sme nútení zostať doma, môžeme situáciu využiť na hľadanie nových receptov. Na internete ich nájdeš kopu! Aj PowGen pre teba pripravil nejaké recepty. Objav naše zdravé, chutné, jednoduché a rýchle recepty.

Hranolky pečené v rúre so zdravým dipom »

3. Cvič

Možno si to nevedel, ale fyzická aktivita, okrem toho, že zbavuje nadbytočných kíl formuje telo, taktiež prispieva k dobrému duševnému zdraviu. Je známe, že stimuluje hormóny šťastia - endorfíny, a preto pomáha znižovať stres, úzkosť a depresiu. YouTube je teraz plný bezplatných online cvičení, takže už nemáš žiadne výhovorky!

A aj PowGen má pre teba tréningový plán na doma, ktorý je pre teba voľne dostupný na našej stránke.  Klikni sem a pozri si náš bezplatný tréningový program » 

4. Zabávaj sa

V období, ako je toto, keď sme doma zavretí, obklopení zlými správami a možno ďaleko od ľudí, ktorých máme najradšej, môže byť ťažké zabávať sa. Ale nie je to nemožné! Zavolaj svojej rodine a priateľom, začni pozerať nejalý dobrý seriál či film na Netflixe, počúvaj obľúbenú hudbu...  Alebo môžeš stráviť tento čas učením sa nových vecí, napr. začni sa učiť cudzí jazyk. Vidíš, možnosti sú nekonečné! Klikni sem, ak si chceš prečítať nejaké fajn články o športe a výžive » 

5. Relaxuj

Zapni si nejakú relaxačnú hudbu, dýchaj, možno si prečítaj knihu. A predovšetkým, nečítaj priveľa správ o koronavíruse (samozrejme, všetky zákazy a príkazy treba naďalej dodržiavať).

Na uľahčenie relaxácie vyskúšaj chutný nápoj s limetkovou príchuťou Night Buster, ktorý ti vďaka harmančeku a medovke pomôže relaxovať a lepšie spať. Okrem toho obsahuje garcíniu kambodžskú, ktorá blokuje večerné útoky hladu a spaľuje tuk počas spánku.

Využi super zľavu a rozlúč sa so stresom a nadbytočnými kilami!