5 znakov, že ti toxíny bránia schudnúť

Nízka kvalita potravín, nezdravý životný štýl, zlozvyky, toxické životné prostredie - to všetko spôsobuje, že naše telá sú veľmi často zaplavené toxínmi. Bohužiaľ. Tu je návod, ako to napraviť do 10 dní.

Ľudské telo je na elimináciu toxínov veľmi dobre vybavené. Lymfatický systém, pečeň, obličky, tráviaci systém pracujú spoločne, aby udržali telo zdravé, fit, bez prebytočného tuku a nahromadených toxínov.

Napriek tomu by nikdy nemalo bojovať samo PROTI PRESILE toxínov, baktérií, xenohormónov a znečistenia. Keď sa hromadí príliš veľa toxínov, je čas zasiahnuť.

Ak máš 2 alebo viac príznakov hromadenia toxínov, mal by si zvážiť detox: 

  1. hromadí sa ti tuk okolo pásu
  2. nemôžeš schudnúť (aspoň nie toľko, koľko by si chcel) bez ohľadu na to, ako sa snažíš
  3. si stále unavený
  4. si často nafúknutý a opúchajú ti končatiny  
  5. tvoja pokožka nemá zdravý vzhľad
  6. máš viditeľnú celulitídu (najmä u žien, no občas aj u mužov)

Ako súvisí hromadenie toxínov a priberanie? 

Je to jednoduché - keď telo nedokáže účinne a rýchlo odstrániť škodlivé mikroprvky, snaží sa ich aspoň zneškodniť vnútri tela.

Ak toxíny z tela neodchádzajú, tukové bunky ich obalia a tým chránia telo pred ich škodlivými vplyvmi.

Zjednodušene povedané, toxíny sa ukrývajú v tukových zásobách..

Ak sa nadbytočné toxíny neodstránia, telo ukladá stále viac tukov a eliminácia toxínov je ešte ťažšia.

Chudnutie by znamenalo roztopenie tukových zásob, kde sú toxíny uväznené. Ale tvoje telo ich nechce oslobodiť.

Ako sa zbaviť toxínov a zároveň schudnúť?

Keďže priberanie na váhe a hromadenie toxínov úzko súvisia a vzájomne sa dopĺňajú, je najlepšie detoxikovať a zároveň schudnúť.

  1. čím efektívnejšie sa zbavujeme toxínov, tým menej tukov sa bude hromadiť 
  2. čím viac tuku spálime, tým viac toxínov dokážeme eliminovať

DÔLEŽITÉ: Naše vylučovacie (detoxikačné) orgány musia správne fungovať, aby toxíny unikajúce z roztopeného telesného tuku mohli z tela čo najskôr odísť. To musí byť úplne najvyššia priorita! Oslobod uväznené toxíny, až keď vieš, že opustia tvoje telo rýchlo a bezpečne.

Ako sa rýchlo a bezpečne zbaviť toxínov

Ako už bolo spomenuté, na to, aby sme čo najrýchlejšie schudli a čo najrýchlejšie sa zbavili toxínov, musíme reštartovať naše vylučovacie orgány a systémy.

Najprv sa musíme zamerať na reštartovanie lymfatického systému a zlepšenie trávenia.

Lymfatický systém je menej akčnou sestrou kardiovaskulárneho systému, ktorý prečepráva krv. Lymfatický systém je zodpovedný za odstránenie odpadu a prebytočnej vody z tkanív (a tiež prebytočného tuku), za návrat prospešných látok do tela a za podporu imunitného systému.

Ak lymfatický systém nefunguje správne, je ako upchatá toaleta (ak dovolíš takéto prirovnanie). Toaletu nemôžeš spláchnuť, ak voda neodteká dostatočne rýchlo. 

Nemôžeme sa zbaviť toxínov, ak máme lenivú lymfu.

Pretože lymfu (tekutinu, ktoré preteká lymfatickým systémom) nič netlačí a nepumpuje ako krv (krv je pumpovaná srdcom), môže byť lenivá (preťažená). Preto musíme lymfatickému systému občas trochu pomôcť.

Ak zápasíš s odolným telesným tukom a nevieš, ako začať, zresetovanie lymfatického systému a odstránenie toxínov a prebytočného tuku z tela by malo byť tvojou prioritou.

Čo treba robiť na prebudenie lymfatického systému a naštartovanie chudnutia

Hýb sa, tancuj, skáč!

Lymfatický systém je pasívny, ale dá sa povzbudiť jednoduchým skákaním alebo behom každý deň. Ak nezvládneš behať alebo skákať cez švihadlo, môžeš si zaskákať na mini trampolíne alebo si doma tajne zatancovať.

Pravidelné cvičenie alebo dlhšia fyzická aktivita, ako je chôdza alebo jazda na bicykli aspoň 90 minút, môže účinne zvýšiť aj spaľovanie tukov a zrýchliť metabolizmus.

Ovocie a zelenina bez pardónu

Nedá sa tomu vyhnúť - v našej strave jednoduche potrebujeme ovocie a zeleninu. Nielenže sú plné antioxidantov, sú tiež bohaté na vodu a vlákninu, ktoré potrebuješ na správne vylučovanie odpadu. Čím viac farieb ovocia a zeleniny do svojho jedálnička zahrnieš, tým lepšie. Začni s napríklad mixom lesného ovocia, tmavou listovou zeleninou a citrusmi.

... a známa mantra: „pi viac vody“

Až 60 % dospelého ľudského tela tvorí voda. Okrem iných úloh, ktoré má v našom tele, je tiež nevyhnutnou zložkou krvi, lymfy, moču a stolice. Čím viac vody vypiješ, tým viac vody (v moči a stolici, spolu s toxínmi a odpadovým materiálom) bude tvoje telo schopné vylúčiť.

25 g vlákniny pre ženy, 38 g vlákniny pre mužov - denne!

Toto je oficiálne odporúčanie týkajúce sa výživy a nemá nič spoločné s diétou, ktorú držíš. S vysokým obsahom sacharidov, s nízkym obsahom sacharidov, s nízkym obsahom tuku alebo s vysokým obsahom bielkovín... na tom nezáleží! Dostatočný denný príjem vlákniny je nesmierne dôležitý pre riadenie telesnej hmotnosti, udržuje kardiovaskulárny systém zdravý a rýchlo a účinne odstraňuje toxíny a škodlivé látky.

Diuretické doplnky

Z toho všetkého, o čom sme doteraz písali, je jasné, prečo diuretiká získavajú na popularite ako doplnok na chudnutie. Najlepšie diuretiká na svetovom trhu prebúdzajú lymfatický systém a podporujú vylučovacie orgány pomocou prírodných zložiek.

Naším najlepším diuretickým nápojom je TurboFix Shots a už takmer 2 roky je na prvom mieste medzi našimi najpredávanejšími produktmi

TurboFix Shots je prírodná zmes v praktickej forme shotov. Vďaka ich prírodnej citrónovej príchuti ich nikdy nezabudneš užiť. Do ich skvelej receptúry sme navyše zahrnuli celý rad prírodných zložiek, ktoré podporujú pečeň, obličky a zdravé trávenie.

Áno, TurboFix Shots je diuretikum, ktoré jemne podporuje aj pečeň. Pečeň je orgán spaľujúci tuky a je jedným z najdôležitejších aktérov na tvojej ceste za štíhlejšou postavou.

TurboFix Shots je neuveriteľne silný pri odstraňovaní prebytočnej vody a toxínov, preto niektorým ľuďom stačí ho užívať len 10 dní. Máme tiež veľa zákazníkov, ktorí ho užívajú tak dlho, ako sú na diéte - aby sme sa ubezpečili, že toxíny z roztopeného tuku opúšťajú telo čo najskôr a neblokujú chudnutie.

Turbofix odstraňuje až 27 %* prebytočnej vody, čo má za následok podstatný a rýchly pokles telesnej hmotnosti.

Mitja: „Chcel som rýchle výsledky“

„Nedávno som obrátil list a začal som sa zdravšie stravovať a viac hýbať. Chcel som rýchlejšie výsledky, preto som sa rozhodol pre Turbo Fix, s ktorým sa mi podarilo zmeniť svoje telo a schudnúť.
Prvé výsledky som si všimol veľmi rýchlo. Zbavil som sa nadbytočnej vody a nafukovanie sa zmiernilo. Cvičí sa mi ľahšie a navyše s radosťou, necítim sa taký unavený a mám menšiu chuť do jedla. Skúsenosť s Powgen na mňa dobre vplýva. Som sebavedomejší a ľahšie sa mi pozerá do zrkadla. Najväčším plusom, sú pre mňa komplimenty od priateľov a rodiny, ktoré ma každý deň viac a viac motivujú.“ - Mitja, 39

*[Účinky produktu sa môžu u jednotlivých osôb líšiť a môžu sa líšiť od účinkov opísaných na webovej stránke. Naše výrobky nie sú určené na prevenciu alebo liečbu akéhokoľvek ochorenia alebo vážnej choroby.]

Produkty pre Vás

-57%
Špeciálna cena 8,99 € Bežná cena 20,99 €
Zobraziť produkt