Ako pretvoriť tuky na energiu

Každý chce spaľovať tuk na energiu - bez ohľadu na úroveň kondície alebo tréningovú rutinu (alebo jej nedostatok). Hoci sa možno domnievaš, že doplnky na spaľovanie tukov sú vyhradené pre športovcov a fitnes guru, pravdou je, že z nich môže mať prospech každý.

Zoznám sa s L-karnitínom!

O L-karnitíne si už určite počul! Je to aminokyselina, ktorá funguje ako dopravný prostriedok, prenášajúci mastné kyseliny s dlhým reťazcom do buniek, kde sa spaľujú na energiu. Bez L-karnitínu nemôžeme spaľovať tuky a získavať z nich energiu! 

L-karnitín môžeš získať z potravy a vaše telo ho môže produkovať aj prirodzene, ale jeho produkcia klesá s vekom, ako aj pri niektorých obmedzujúcich diétach.

Doplnky na záchranu!

To znamená, že by si mohol mať prospech z doplnkov stravy, ktoré v žiadnom prípade nie sú určené len pre týpkov z posilňovne. L-karnitín je ideálny, ak chceš zvýšiť svoju každodennú energiu a podporiť svoje ciele v oblasti odbúravania tukov, aj keď nežiješ a nedýchaš športom. Môžešho používať pri akejkoľvek aktivite, napríklad pri chôdzi, turistike, bicyklovaní alebo behu.

Viac energie, menej hmotnosti!

Zákazníci PowGen milujú L-karnitín Max Power vďaka jeho účinku 2 v 1, ktorý spočíva v premene tukov na energiu, vďaka čomu nielen chudneš, ale sa aj cítiš energickejší. 

Je to niečo, čo milujú bežní ľudia, ktorí mierne športujú; dosahujú viac výsledkov z menšieho množstva cvičenia! Navyše sa dokonca dodáva so zárukou vrátenia peňazí, takže nemáš absolútne čo stratiť!

Zbohom pomalosť, vitajte energia, sila, sústredenie! 

Úderné zloženie L-karnitínu Max Power vyburcuje tvoj metabolizmus, pretože obsahuje špeciálnu triedu L-karnitínu - Carnipure® a extrakt z guarany pre urýchlenie výsledkov. Fungujú v dokonalej súčinnosti, aby zvýšili prietok krvi, posilnili vašu vytrvalosť a napumpovali hladinu energie.

Podporuje aj LCHF a keto diéty

Kapsuly sú vhodné aj pre vegetariánov a vegánov, ako aj pre tých z vás, ktorí držia LCHF a keto diétu. Len 2 kapsuly denne podporujú intenzívne spaľovanie tukov a zároveň udržiavajú svaly v neporušenom stave. 

Nadšené recenzie!

Existuje mnoho dôvodov, prečo pridať L-Carnitine Max Power do nákupného košíka, a ak ešte nie si na 100 % presvedčený, určite si pozri referencie na našej webovej stránke; tu je len jedna z veľmi mnohých 5-hviezdičkových recenzií:

 "Som vášnivý hráč hádzanej a trénujem denne. L-Carnitine Max Power od PowGen mi pomáha zvyšovať hladinu energie, zvyšuje vytrvalosť a regeneruje svaly po tréningu. Keďže chcem tvrdo trénovať a dosiahnuť čo najlepšie výsledky, užívam L-carnitine Max Power každý deň!" - Rok, Slovinsko 

Takže na záver: teraz už vieš, ako premeniť tuk na energiu! S L-Carnitine Max Power budeš môcť konečne dosiahnuť ďalšiu úroveň a stať sa štíhlym!

Mohlo by Vás zaujímať

Najčistejší L-karnitín na trhu, ktorý zvýši kondíciu a zrýchli spaľovanie tuku.

Špeciálna cena 8,99 € Bežná cena 17,99 €
Zobraziť produkt