AKO SA ZBAVIŤ NADBYTOČNÝCH KÍL POMOCOU VODY?

Kto by si pomyslel, že taká bežná vec ako pitná voda môže mať taký obrovský vplyv na proces chudnutia? Potvrdzuje to fascinujúca štúdia publikovaná v časopise Journal of Human Nutrition and Dietetics. Chceš vedieť, ako je to možné? Čítaj ďalej!

Autori tejto štúdie počas 7 rokov analyzovali návyky viac ako 18 000 dospelých. Vedci zistili, že ľudia, ktorí pijú najviac vody, prijímajú najmenšie množstvo kalórií. Ale prečo? Jedným z dôvodov je skutočnosť, že nepili sladké nápoje, ale prijímali aj menej nasýtených tukov, menej cukru, soli a cholesterolu.

1 – 3 poháre vody denne = o 205 kalórií menej denne

3 poháre vody navyše k bežnému pitnému režimu zvyšujú pravdepodobnosť, že budeš konzumovať až o 205 kalórií denne menej! Jednoduchá matematika nám pomôže pochopiť, aký veľký rozdiel to naozaj robí... Za mesiac budeš môcť zhodiť až 0,8 kg alebo takmer 10 kg za rok! A to len vďaka 3 pohárom vody denne – ľahké ako facka!

Poznáš ten pocit, keď máš strašnú chuť na niečo dobré? POZOR! Možno to nie je hlad, ale smäd! Nie nadarmo sa hovorí, že hlad je prezlečený smäd. Je to pomerne bežný jav, keď si pletieme hlad so smädom, takže namiesto po pohári vody siahneme po niečom na jedenie. A to sú kalórie navyše! Začni so sebou nosiť fľašu vody a rozdiel uvidíš rýchlo

A čo ak telo zadržiava nadbytočnú vodu?

Ak sa cítiš ako balón a tvoje telo zadržiava nadbytočnú vodu, pravdepodobne uvažujete o tom, že budeš menej piť... Nič horšie nemôžeš urobiť! Naopak, mal by si piť viac, ale treba si vyberať vhodné nápoje. 

Ak chceš zabiť dve muchy jednou ranou – siahni po nápoji TurboFix. Ten ti pomôže zbaviť sa zadržiavanej vody a naštartovať proces chudnutia. TurboFix je ideálnym riešením pre tých, ktorí neradi pijú čistú vodu, pretože má prírodnú malinovú príchuť a arómu a neobsahuje cukor.

TurboFix ti pomôže uhasiť smäd a dodá účasný pocit ľahkosti. Nafúknuté brucho a opuchnuté členky sa stanú minulosťou už po jednom týždni! Keď sa telo zbaví toxínov zmiznú aj tie kilá navyše. Ďalší dôvod, prečo sa tešiť na leto a plavky!

Zdroj: An R. & McCaffrey J. (2016) Plain water consumption in relation to energy intake and diet quality among US adults, 2005–2012. Journal of Human Nutrition and Dietetics

Produkty pre Vás

-50%
Špeciálna cena 19,99 € Bežná cena 39,98 €
Zobraziť produkt