Ako L-Carnitine naštartoval Andreinu cestu chudnutím a pomohol jej vyformovať postavu

Predstav si... Za mesiac schudneš 3 kg a 4 cm okolo pása. A potom sa to už len zlepšuje! Pozri si Andrein úžasný úspech pri jej RÝCHLEJ premene tela.

Poznáš ten pocit, keď tvojim telom prejde vlna odhodlania a máš pocit, že TENTOKRÁT sa mi to podarí? Andrea z Chorvátska sa tak cítila pred niekoľkými mesiacmi.

Začala cvičiť, spevnovať svoje telo a začala sa cítiť lepšie - fyzicky aj psychicky - to je všetko, čo chcela.

Rozdiel medzi tým, keď len robíš, a tým, keď sa aj naozaj snažíš

Hoci sa Andrea rozhodla, že bude cvičiť, chcela z každého tréningu vyťažiť maximum. Prezerala si na internete najlepšie tréningové spaľovače tukov a našla to, čo hľadala - L-karnitín.

L-carnitine Max Power zlepšuje vytrvalosť, chráni svalovú hmotu, zvyšuje regeneráciu svalov a - čo je na ňom také úžasné - čerpá energiu z tukov. Čím viac tlačíš, tým viac spaľuješ.

Andrea ho používala, aby mohla trénovať s plným nasadením a čo najrýchlejšie vylepšiť svoje telo. 

Výsledky sa dostavili rýchlo

„Po necelom mesiaci som nielen videla prvé výsledky, ale aj ich cítila!" Andrea si spomína. "Vďaka každodennému tréningu a L-karnitínu Max Power som schudla 3 kg a 4 cm z pása."

A potom sa rozhodla, že do toho pôjde naplno...

K L-karnitínu Max Power pridala 2 produkty, ktoré boli vytvorené pre RÝCHLE výsledky chudnutia:

1. Turbo Fix znižuje zadržiavanie vody až o 27 %* a viditeľne zdokonaľuje siluetu v priebehu niekoľkých dní.

2. Ultimate BCAA 2:1:1 umožnil jej telu rýchlejšie sa zotaviť z každodenných tréningov a zabezpečil, aby sa jej svaly nevyčerpávali napriek kalorickému deficitu, ktorý si týmto aktívnym životným štýlom vytvárala. (PS. Vedel si, že toto je MUST HAVE, ak chceš zabrániť jojo efektu?)

Fungovalo to ako kúzlo!

„Pred začatím používania Powgenu som vážila 74 kg a teraz, po dvoch mesiacoch, vážim 67 kg a som veľmi spokojná s touto premenou.“

7 kg za 2 mesiace by bol skvelý výsledok pre každého, ale ak vezmeme do úvahy, že Andrea stratila len tuk a zároveň ZVÝŠILA svoju svalovú hmotu, tento výsledok je úžasný!

S väčšou svalovou hmotou je metabolizmus automaticky vyšší, čo pomáha udržať výsledky chudnutia a telo vyzerá štíhlejšie a zdravšie.

Pozri si jej fotografie po

Najobdivuhodnejšie na Andreinom úsilí je však to, že tvrdo tlačila, keď sa jej zdalo, že život je ťažký. A čo je lepší spôsob, ako nájsť svoju vnútornú silu, ako rozhýbať svoje telo a posúvať hranice!

„S doplnkami Powgen nie je vo svaloch po tréningu žiadne napätie, žiadna bolesť. Výsledky sú viac než očividné a ja som čoraz spokojnejšia, pretože som sa napriek životným problémom zdvihla.“

My sa z Andreinho pokroku veľmi tešíme! Pokračuj v raste, Andrea! Neprestávaj sa usmievať! 

Produkty pre Vás

-49%
Špeciálna cena 39,99 € Bežná cena 77,97 €
Zobraziť produkt