Rýchlejšie schudni znížením množstva vody v tele: tu je návod, ako na to!

Si pripravený zbaviť sa váhy vody? Zviditeľniť svoje svaly už za niekoľko dní? Povedať zbohom tomu nafúknutému bruchu? 

Ale prečo sa to vôbec deje? 

Všetci ho môžeme zažiť v miernej forme, keď málo cvičíme alebo to trochu preháňame so slanými jedlami. Ak nemáš žiadne skryté zdravotné ťažkosti, stále je tu nádej, že sa ti podarí zadržiavanie vody znížiť pomocou niekoľkých jednoduchých trikov. 

Tu je 6 jednoduchých spôsobov, ako znížiť zadržiavanie vody s PowGen!

1. Horčík je tvoj najlepší priateľ.

Zvýš príjem horčíka, hneď! Tento mimoriadne dôležitý minerál sa podieľa na stovkách funkcií, ktoré udržiavajú tvoje telo v chode. Pridanie orechov, celozrnných výrobkov,listovej zelenej zeleniny a doplnkov stravy ti pomôže odplavovať prebytočnú vodu. 

2. Zbohom, soľ!

Jedlá s vysokým obsahom soli ti neprospievajú. Viaceré štúdie totiž preukázali, že zvýšený príjem sodíka vedie k zvýšenému zadržiavaniu tekutín v tele.

3. Prírodné zložky sú tou správnou cestou

Prírodné zložky, ako je artičok, hrozno, petržlen, ibištek a melón, majú spoločný cieľ: rýchlo a bezpečne zbaviť váhy vody a vyformovať telo. Keď hľadáš diuretikum, ktoré prináša výsledky, vybersi také, ktoré obsahujú niektoré zo spomínaných zložiek, a používaj čo najmenej spracovaných potravín.4. Cvičenie, cvičenie, cvičenie. 

Toto nemôžeme dostatočne zdôrazniť. Hýb sa, prechádzajsa, behaj, vyjdi von. Nech už si vyberieš akúkoľvek formu cvičenia, môže byť účinná pri znižovaní hromadenia vody v tele.

Ak si sa ešte nerozhodol pravidelne cvičiť, budeme radi, ak sa zapojíš do nášho 4-týždňového video cvičebného programu, ktorý dostaneš ako darček pri kúpe nášho výrobku. Jeho súčasťou je aj bezplatná elektronická kniha pre rýchlejšie chudnutie!

Rafinované sacharidy sú na zahodenie.

Obmedz ich príjem, aby si znížil rýchle výkyvy hladiny cukru a inzulínu v krvi a znížil objem tekutín v tele. Keď jeme sacharidy, dodatočná energia sa ukladá ako glykogén. Na každý 1 gram sa ti uloží v priemere 3 až 4 gramy vody.

Získaj Turbo Fix pre rýchle riešenie!


Tu prichádza tá pohodlná časť. Turbo Fix IMPROVED od PowGen s formujúcim účinkom, ktorý naštartuje tvoje chudnutie, je silné prírodné diuretikum, ktoré vo svojom živote potrebuješ.

  • Zvyšuje vylučovanie prebytočnej vody o 27 %*
  • Pomáha schudnúť 2,5×* viac vďaka ibišteku
  • Znižuje nadúvanie o 60 %*
  • Viditeľné výsledky do niekoľkých dní - najrýchlejšie pôsobiaci produkt na trhu
  • Klinicky overené účinky

Pýši sa klinicky overenými účinkami a má viac ako 60 000 spokojných zákazníkov z celej Európy, ktorí používajú práve to, čo potrebuješ aj TY, ak zadržiavaš vodu a chceš sa dostať do formy ešte v čase tohtoročnej letnej dovolenky na pláži. 

Pre ešte výraznejšie výsledky, efektívnejšie a jednoduchšie používanie, máme pre teba verziu v pohodlných shotoch!

Produkty pre Vás

-50%
Špeciálna cena 19,99 € Bežná cena 39,98 €
Zobraziť produkt
-57%
Špeciálna cena 8,99 € Bežná cena 20,99 €
Zobraziť produkt
-48%
Špeciálna cena 23,99 € Bežná cena 45,98 €
Zobraziť produkt