Davide: „Vďaka PowGen som sa rozlúčil s nafúknutým bruchom.“

Davide pracuje ako manažér služieb zákazníkom v spoločnosti vyrábajúcej automatické stroje a vždy bol milovníkom športu, ktorému sa venoval aj na konkurenčných úrovniach.

Keď však, bohužiaľ, prestal pravidelne cvičiť, začal priberať najmä na bruchu, ktoré začalo byť nafúknuté viac ako predtým. Ale David nechcel pasívne prijať túto svoju novú podobu. Vidieť sám seba v tomto stave ho viedlo k tomu, že stratil dôveru v seba samého, a z tohto dôvodu sa rozhodol, že nastal čas na zlomový bod.

Powgen mu prichádza na pomoc!

Davide objavil produkty Powgen surfujúc na internete a rozhodol sa produkty ihneď kúpiť! Na začiatok chcel vyskúšať 3 z našich bestsellerov: Turbo Fix, Easy Burn a 6Pack Accelerator.

Turbo Fix je diuretický nápoj s malinovou príchuťou, ktorý urýchľuje chudnutie a vylučuje toxíny a nadbytočnú vodu z tela. Následne pomáha zbaviť sa nadúvania (najmä brušného) a pripraviť telo na zoštíhľujúcu cestu.

Easy Burn ti pomôže vďaka mimoriadne účinnej kombinácii zložiek (L-karnitín, yerba maté a guarany) spaľovať tuky aj vtedy, keď nie si fyzicky aktívny. Okrem toho, stimuluje metabolizmus, udržuje svaly neporušené a zvyšuje energetickú hladinu.

6Pack Accelerator je jednoducho dokonalým spojencom v boji proti brušnému tuku. Tieto kapsuly sú schopné preprogramovať bunky tela, aby im zabránili hromadiť ďalší tuk, a stimuľuje hnedé tukové tkanivo k ešte väčšiemu spáleniu kalórií. Nehovoriac o tom, že tiež pomáha udržiavať apetít pod kontrolou!

Davidezaznamenal prvé zmenyuž po 2 týždňoch!*

Davide začal brať produkty v kombinácii s fyzickou aktivitou a prvé zmeny zaznamenal už po 2 týždňoch!* Nielenže sa konečne dokázal zbaviť nenávideného nadúvania, ale dokázal aj znížiť chuť do jedla a následne úspešne schudnúť! Teraz je opäť spokojný so svojím fyzickým vzhľadom, sebavedomie je späť a cíti sa oveľa lepšie a pripravenejší na dosahovanie nových cieľov!

Produkty, ktoré si Davide vybral, nájdeš vo výhodnom balíčku Sada Železný 6-pack. 

Ak sa chceš presvedčiť o produktoch, ktoré Davide používal, alebo iných, isto si vyberieš zo širokej ponuky na webe. 

*[Účinky produktu sa môžu u jednotlivých osôb líšiť a môžu sa líšiť od účinkov opísaných na webovej stránke. Naše výrobky nie sú určené na prevenciu alebo liečbu akéhokoľvek ochorenia alebo vážnej choroby.]

Produkty pre Vás

-53%
Špeciálna cena 27,99 € Bežná cena 59,97 €
Zobraziť produkt