Duško: „Mám viac energie ako kedykoľvek predtým!”

Ako aktívny atlét bol Duško často unavený a hľadal pomoc ako sa na jednej strane zbaviť prebytočných kilogramov a na strane druhej zvýšiť hladinu energie. Podarilo sa mu to v kombinácii tréningov a našich dvoch produktov. Ktoré to boli? Čítaj ďalej »

Aktívny športovec

Volám sa Duško, mám 30 rokov, v práci sa venujem prenajímaniu bytom a apartmánov a som zanieteným športovcom takmer celý život. To, čo začalo v rámci voľného času skateboardingom a snowboardom, sa v priebehu rokov stalo mojou dennodennou súčasťou spolu s behom, plávaním, horolezectvom a jazdou na bicykli.

Od môjho prvého maratónu v Ľubľane (42 km) som sa stal tiež amatérskym triatlonistom. Okrem toho som absolvoval dvojmesačnú keto diétu, s ktorou som sa stretol počas kondičného tréningu, pretože som sa pred letom chcel zbaviť nadbytočných kilogramov a zvýšiť môj výkon.

Aj v triatlone si všímam pozitívne účinky keto diéty. Už sa vôbec nezameriavam na svoj vzhľad, skôr na lepší spôsob využívania energie, čo sa odráža vo zvýšenom výkone vo všetkých činnostiach.

Každé ráno pijem Keto nápoj s L-karnitínom na lačný žalúdok predtým ako začnem trénovať a až potom si dám raňajky. Aj keď nemám veľa voľného času, stále mám dostatok energie na cestovanie, ktoré rád trávim aktívne.

Na Kanárskych ostrovoch som sa pripravoval na triatlon a vyliezol som na dve z najvyšších hôr Európy - Mont Blanc a Elbrus. 22. septembra som stál na štartovnej čiare Ironmana v Slovinsku a v októbri plánujem navštíviť základný tábor Everestu, kde sa pokúsim zdolať 6189 m vysokú Imja Tse - mám viac energie ako kedykoľvek predtým, šialené!

Prečo PowGen produkty?

Produkty spoločnosti Powgen som našiel na Facebooku. Predovšetkým ma oslovili naozaj praktické 1 000 mg ampulky s L-karnitínom, pretože sa nemusíte báť pretečenia. Potom som si všimol Keto drink a odvážil som sa vyskúšať ho kvôli vysokému obsahu MCT a pretože  bol vo forme prášku nie v oleji, z čoho býva všetko mastné.

Účinok L-karnitínu sa prejavil už po prvom použití, čo sa okamžite prejavilo na kvalite tréningu. L-karnitín je výborným pomocníkom počas dlhých tréningov, ktorým sa venujem na lačný žalúdok, pretože mám dostatok energie počas celého cvičenia. Keto drink mi pomohol najmä zbaviť sa ranných útokov hladu a následne po tréningu obemdziť chuť na sladké.

Všimol som si aj menšie množstvo tuku, čo uľahčuje každé cvičenie a zvyšuje výkon. Počas tréningu bol celkový pocit lepší. Cítim sa jednoducho skvelo, takže výrobky určite odporúčam!

Produkty pre Vás

-50%
Špeciálna cena 8,99 € Bežná cena 17,99 €
Zobraziť produkt