Dva shoty denne na udržanie prebytočného tuku na uzde!

Už si plánuješ leto? Zahŕňajú relaxovanie na lehátku (dokonca na pláži!) s obľúbeným kokteilom v ruke? Zahŕňajú možno aj príliš veľa grilovaných klobások na tvojej grilovacej párty? Samozrejme, že áno - a to je to, čo každé dobré leto zahŕňa! 

Všetci potrebujeme, veľmi potrebujeme toto leto a naše obľúbené pôžitky, ktoré sú s ním spojené. Čo tiež potrebujeme, veľmi potrebujeme, je zostať alebo byť fit aj napriek tomu. Všetka tvrdá práca, ktorú sme vynaložili na zlepšenie našej dobrej fyzickej formy, by nemala vyjsť nazmar. 

Ako však môžeš mať to najlepšie z oboch svetov? Ako sa môžeš vyhnúť tomu, aby si toto leto nabral kilá?  

Odporúčanie tímu PowGen je jednoduché:dva shoty denne udržia tvoj nadbytočný tuk na uzde. 

Predstavujeme balík PowGen Leto shotov 2021!

Easy Burn 2000 shots

Náš nový 10-dňový balíkletných shotov je ideálny pre všetkých, ktorý hľadajú termo spaľovač na telesný tuk, doplnok stravy, ktorý zároveň brzdí ukladanie tuku.  

Stručne povedané, pomôže ti zablokovať tvorbu nových tukových buniek a vypotiť z tela časť tukových zásob.  

Volá sa Easy Burn 2000 shots - a budeš ho milovať! Či už počas dní odpočinku, alebo počas tréningových dní, tieto fľaštičky s príchuťou červených bobúľ a iba 8 kcal fungujú ako blázon! 

Vďaka 2000 mg L-karnitínu, Garcinia cambogia a výťažkom zo zeleného čaju dostane tvoj metabolizmus nový impulz, a tým aj tvoje leto! 

Zábery Turbo Fix 

Vieš, čo je ešte dôležité, keď sa chceš zbaviť nadbytočných kíl? Zníženie zadržiavania vody. Naše najpredávanejšie shoty Turbo Fix, ktoré zvyšujú vylučovanie prebytočnej vody až 3,5* krát,znižujú zadržiavanie vody a naštartujú tvoje chudnutie.

Tento diuretický prípravok s citrónovou príchuťou, ktorý obsahuje účinné prírodné zložky, ti pomôže vyzerať učenlivejšie a schopnejšie sa zmestiť do obľúbeného oblečenia aj po letnej grilovačke s priateľmi, pomôže ti cítiť sa menej nafúknuto, viac detoxikovať - a mať pod kontrolou svoje letné pôžitky! 

Tvoje povinné letné duo

Účinný, chutný a pohodlný PowGen Leto shotov 2021 je ten, ktorý si nesmieš nechať ujsť! Tvoje úsilie o spaľovanie tukov a snahu stať sa štíhlejšími vyzdvihne na maximum a to aj na cestách! 

Či už počas tréningového režimu, alebo počas oddychu na pláži, tieto fľaštičky ti umožnia dať si ich do vrecka a mať ich vždy po ruke!

Áno, tieto praktické shoty ťa podporia dokonca aj na dovolenke!

Produkty pre Vás

-48%
Špeciálna cena 23,99 € Bežná cena 45,98 €
Zobraziť produkt