Fabio: „Teraz som konečne v pohode vo svojom tele!“

Dnes vám chceme predstaviť príbeh Fabia, ktorý dokázal vďaka produktom PowGen, ako mnoho iných mužov zmeniť svoje telo a následne aj vzťah k sebe samému. Objavte jeho osobnú skúsenosť, ktorá ho ako neustáleho tínedžera viedla k tomu, že sa stal mužom súčasnosti: usmiaty a sebavedomý.

Fabiove riešenie: bojujte so sedavým životným štýlom pomocou telocvične a bicykla

Ako referent v administratívnom sektore má Fabiov život tendenciu sedieť, aj keď sa vždy snažil nedostatok pohybu kompenzovať cvičením v telocvični a bicyklovaním. Napriek tomu sa však pri najmenšej chybe v stravovaní alebo v obdobiach, keď nemôže pravidelne trénovať, nadbytočné kilogramy a tuk zhmotnilibehom okamihu, najmä v najkritickejších častiach tela, ako sú boky a brucho.

Príznak nadváhy je vždy za rohom

Keď to znovu príde, Fabio prežíva svoju mladosť, ktorú charakterizuje ako neustály boj s nadváhou, a jeho sebaúcta začína neúprosne klesať. Povedal nám toto:
„Ako tínedžer som mal neustále nadváhu a to mi spôsobovalo veľké nepohodlie, kým som sa v dospelosti nerozhodol, že začnem športovať a začnem kontrolovať svoje stravovacie návyky.“
„Keď som mal nadváhu, moju náladu ovplyvnilo nepohodlie, ktoré som cítil pri pohľade do zrkadla. Mať fit telo nepochybne vzbudzuje veľa dôvery.“

Pre Fabia je dôležitá výzva k sebazlepšovaniu!

Aby sa zabránilo spomienke na duchov z minulosti, snaží sa teraz Fabio nielen venovať osobitnú pozornosť svojmu psycho-fyzickému stavustravou a tréningom, ale chce svoju osobnú výzvu posunúť na inú úroveň a dosiahnuť vyformovanú postavu, po ktorej vždy túžil. Ale bohužiaľ to nie je také ľahké, ako to znie!
„Odkedy som sa rozhodol, že je čas na zmenu, vždy som mal dosť suchú postavu, aj keď mi vždy v živote chýbal taký ten "zvrat", ktorý by ju mohol naštartovať. Napriek fyzickej aktivite a používaniu doplnkov výživy od iných značiek, boky a brucho vždy zostali najslabšími miestami môjho tela a nikdy som nezaznamenal viditeľné zlepšenie, pokiaľ ide o definíciu svalov.“

Ale našťastie Fabio objavil produkty PowGen!

Ako u veľa iných, Fabio objavil produkty PowGen náhodným surfovaním po internete a rozhodol sa ich kúpiť zaujatý našou voľbou používať iba úplne prírodné zložky, čo považuje za mimoriadne dôležité, najmä v oblasti doplnkov výživy.

Fabio začal svoju cestu s 6Pack Accelerator, TurboFix a Ultimate BCAA 2: 1: 1 a neskôr tiež s integrovanými programami Food Buster a Keto Drink. Výsledky? Určite na seba nenechali dlho čakať!

Hromadenie tuku v žalúdku? Vec patriaca do minulosti!


Po 1 mesiaci* užívania produktov PowGen si Fabio všimol dôležitú zmenu v tele: konečne jeho tendencia hromadiť tuk na bokoch a bruchu bola preč!
„Okamžitá tendencia môjho tela hromadiť tukové tkanivo na bokoch a žalúdku hneď, ako urobím chybu, zmizla. Tiež sa teraz cítim oveľa ľahší a už nie som taký opuchnutý ako predtým!“
„Teraz moje telo konečne zažilo to „blikanie“, ktoré som už nejaký čas hľadal.

S vylepšeniami fyzickými prišli aj zlepšenia na psychickej úrovni. Teraz už Fabio nepociťuje neustálu nespokojnosť pri každom pohľade do zrkadla a cíti sa ešte viac motivovaný zlepšovať sa.
„Teraz, keď moje telo konečne malo to 'švihnutie', ktoré som hľadal už dlho, je mi lepšie samému so sebou. Výsledky získané za taký krátky čas vďaka produktom PowGen ma ešte viac motivovali a dali mi dôvod, aby som sa nevzdal ani napriek ťažkostiam. Ak máte dostatočnú dôslednosť, výsledky sú na dosah nielen vo fyzickej aktivite, ale aj v živote!“

Chcete si vylepšiť aj svoju kondičku? Vyskúšajte Novú Sadu Muscle up!
Balíček Muscle up je ideálnym riešením, ako posunúť vaše tréningy na vyššiu úroveň a dosiahnuť postavu, ktorú ste vždy chceli, ako to bolo u Fabia!

V tomto balení nájdeš veľmi silné trio produktov s L-karnitínom, kreatínom a BCAA, ktoré sú schopné:

  • Urýchliť rast svalov a syntézu bielkovín v tele.
  • Zlepšiť svoj výkon pri športe a v posilňovni.
  • Minimalizovť bolesti a svalové zranenia vyplývajúce z tréningu.
  • Zvýšiť regeneráciu svalov.
  • Spaľovať prebytočný tuk až 5-krát* rýchlejšie, až o 16%* viac.

*[Účinky produktu sa môžu u jednotlivých osôb líšiť a môžu sa líšiť od účinkov opísaných na webovej stránke. Naše výrobky nie sú určené na prevenciu alebo liečbu akéhokoľvek ochorenia alebo vážnej choroby.]

Produkty pre Vás

-50%
Špeciálna cena 39,79 € Bežná cena 79,96 €
Zobraziť produkt