Jedz častejšie aby si schudol

Koľkokrát za deň si sadneš a poriadne sa naješ? Upozorňujem, že rýchle občerstvenie pri presune z jednej schôdzky na druhú sa nepočíta.

Všetci vieme, že tajomstvom úspešného chudnutia je zníženie príjmu kalórií. Ako však tento počet účinne znížiť bez toho, aby sme naše telo vystavili dlhodobému hladovaniu?

Úskalia tradičných 3 jedál denne

Dlhé prestávky medzi jedlami nielenže spôsobujú hlad a frustráciu, ale môžu spôsobiť, že tvoje telo začne ukladať tuk, šetriť kalórie a spaľovať svaly namiesto tuku. Dlhé prestávky môžu viesť aj k nízkej energii,spomalenému metabolizmu a problémom so sústredením. 

Dobrá správa - nemusíš obetovať pohodlie, aby si videl, ako sa ti zmenšuje žalúdok. Mnohí odborníci na výživu odporúčajú zvýšiť počet jedál, ale urobiť ich menšie.

Zvýšte frekvenciu jedál - inteligentný spôsob

Udržiavanie metabolizmu vo vysokých otáčkach pomáha udržiavať vysokú hladinu cukru v krvi, čo zabraňuje prudkým návalom hladu a chuti na jedlo a vďaka tomu je oveľa jednoduchšie počkať do ďalšieho jedla. A keď sa tvoje telo cíti upokojené pravidelným prísunom kalórií a živín, necíti potrebu ukladať telesný tuk.

Samozrejme, príjem kalórií je naozaj dôležitý. Zachovanie rovnakej veľkosti jedál a zvýšenie ich počtu vedie k priberaniu, ale ak ich veľkosť znížiš, budeš chudnúť rýchlejšie, pričom počet jedál ti pomôže preniesť sa do ďalšieho jedla.

Posledné jedlo dňa - aspoň 3 hodiny pred spánkom

Časté malé jedlá počas dňa, počnúc raňajkami s vyšším obsahom kalórií, ti tiež pomôžu vyhnúť sa nočným záchvatom hladu. Čím neskôr ješ, tým menej je tvoje telo pripravené na nočný odpočinok. Jedenie neskoro večer vedie k riziku priberania na váhe, pretože metabolizmus sa počas noci spomaľuje. Môže tiež ovplyvniť tvoj výber potravín a spôsobiť poruchy spánku.

Odolaj nočnému občerstveniu a spaľuj viac tuku s Night Buster!

Preto je mimoriadne dôležité vypnúť večerné nutkanie na občerstvenie. Aby sme ti pomohli predchádzať im a uistili sa, že sa zobudíš plne nabitý, predstavujeme Night Buster, náš silný a osviežujúci limetkový nápoj. Potlačí chuť do jedla, vďaka čomu ľahšie odoláš večerným chutiam.

A čo je ešte lepšie, Night Busterzregeneruje tvoju pečeň, hlavný orgán spaľovania tukov, čím ti pomôže zintenzívniť nočné spaľovanie tukov. Jeho bylinné výťažky ti pomôžu upokojiť sa a uvoľniť, aby si si zabezpečil hlboký regeneračný spánok a zobudil sa na vrchole svojich síl!

Produkty pre Vás

SPAĽOVAČ TUKU / KONTROLA HLADU
-50%
Špeciálna cena 19,99 € Bežná cena 39,98 €
Zobraziť produkt