Doručenie do 3 - 5 pracovných dní.

100 % záruka vrátenia peňazí

Doprava ZDARMA nad 40 €

Bezplatná pomoc (Po-Pia 8:00 - 16:00 hod.) 0233527829

Blog

HORMÓN ŠTÍHLOSTI? ÁNO, EXISTUJE!

Hormóny spájajú fungovanie všetkých orgánov a podieľajú sa na mnohých telesných funkciách. Všetci vieme, že hormóny môžu spôsobovať nadváhu, problémy s akné a pod., no vedel si, že existujú hormóny, vďaka ktorým môžeme schudnúť? Čítaj ďalej a dozvieš sa viac!

Môžeme schudnúť tým, že regulujeme hormóny?

Vedci skúmali, či hormóny dokážu rozhodovať o tom, či sa jedlo, ktoré zjeme, v našom tele uskladní ako tuková zásoba, alebo nie. A čo sa im podarilo zistiť? Ak podporíme vznik a funkciu určitých hormónov, môžeme tak telo prinútiť, aby spaľovalo viac kalórií.

Adiponektín – hormón štíhlosti

Adiponektín je hormón, ktorý vzniká v adipóznom hnedom tukovom tkanive a spolupracuje na regulácii metabolizmu tukov a uhľohydrátov. V hnedom tkanive vzniká vtedy, keď má telo príliš málo tuku a jeho úlohou je zvyšovať schopnosť svalov využívať uhľohydráty a meniť ich na energiu.

To však nie je všetko – tento hormón urýchľuje spaľovanie tukového tkaniva, reguluje chuť do jedla a znižuje riziko vzniku diabetesu typu 2.

Produkcia adiponektínu sa s vekom znižuje

Produkcia adiponektínu sa s vekom znižuje. Výskumy ukázali, že tento hormón vzniká výlučne v hnedom tukovom tkanive a ako starneme, jeho množstvo sa znižuje. Preto nie je nič čudné že s vekom prichádzajú aj problémy s nadváhou.

Ako prebudiť hormóny štíhlosti a podporiť chudnutie? S kapsulami 6Pack Accelerator!

Kapsuly 6Pack Accelerator sú obohatené o antokyány z pomarančovej štavy, katechíny zo zeleného čaju a kapsaicín z kajenského korenia. Tieto zložky účinne zabraňujú úbytku hnedého tkaniva a tým podporujú vznik vyššieho množstva hormónu štíhlosti – adiponektínu.

Klinické štúdie dokázali, že vďaka stimulácii aktivity hnedého tukového tkaniva môže telo každý deň spáliť až o 500* kalórií viac!

Ako na dokonalé ploché brucho? Kapsuly 6Pack Accelerator sa postarajú o spaľovanie tukov aj v týchto partiách! Vďaka nim sa našej testovacej skupine podarilo:

  • zredukovať až 7,5 cm* okolo pásu
  • spolu so zdravou stravou eliminovať až 50 %* tuku na bruchu

Pre bezkonkurenčný pekáč buchiet! Kapsuly 6Pack Accelerator teraz v perfektnej akcii!

*[Účinky produktu sa môžu u jednotlivých osôb líšiť a môžu sa líšiť od účinkov opísaných na webovej stránke. Naše výrobky nie sú určené na prevenciu alebo liečbu akéhokoľvek ochorenia alebo vážnej choroby.]

6Pack accelerator Improved

Vylepšená receptúra zrýchli metabolizmus a pomáha likvidovať brušný tuk.

6Pack accelerator Improved -55%

Normálna cena: 19,99 €

Vaša cena: 8,99 €

× Zavrieť

Kombinuj a ušetri – Sada 6-Pack

Máme pre teba úžasný 30-dňový program, ktorý obsahuje najlepšiu kombináciu produktov, potrebných na pevné brucho bez tuku! Teraz za mimoriadne zníženú cenu.

Sada Železný 6-pack

Naše najlepšie produkty pripravia tvoje brušáky na leto!

Sada Železný 6-pack -53%

Normálna cena: 59,97 €

Vaša cena: 27,99 €

× Zavrieť

Back to blog