Doručenie do 3 - 5 pracovných dní.

100 % záruka vrátenia peňazí

Doprava ZDARMA nad 40 €

Bezplatná pomoc (Po-Pia 8:00 - 16:00 hod.) 0233527829

Blog

Matteo: "Začal som pre zábavu, ale schudol som 10 kg!"*

Matteo je muž, ktorý nikdy nepohrdol fyzickou aktivitou: hrá basketbal, rád chodí do posilňovne a dokonca pracuje v športovom obchode! Avšak kvôli jeho prirodzene robustnej stavbe a situácii lockdownu, ktorá ho prinútila zostať v interiéri dlhšiu dobu, sa jeho telo začalo pomaly meniť. Matteo sa ale rozhodol, že je čas konať.

Pre Mattea nastal čas na zmenu 

Matteo v priebehu rokov vyskúšal nespočetné množstvo diét a produktov na chudnutie, aby zvrátil svoju tendenciu priberať. Ale žiadna nepriniesla požadovaný efekt. Keďže nevidel žiadne výsledky, nakoniec sa rozhodol zahodiť snahu a zmieril sa so svojím fyzickým vzhľadom. Aspoň dovtedy, kým nepríde pandémia, aby si vymenil karty na stole.

Počas karantéy som sa začal deň čo deň vidieť, ako "vstávam". Preto som sa rozhodol vyskúšať produkty PowGen takmer pre zábavu, po tom, čo som ich objavil prostredníctvom Facebooku. Myslel som si, že to bude stáť za vyskúšanie, nanajvýš by som vyhodil nejaké peniaze. Ale nie, s odstupom času môžem povedať, že to vôbec neboli zbytočne vyhodené peniaze!

Prvé výsledky sa dostavili už po 2 týždňoch! 

Pri svojej prvej objednávke sa Matteo rozhodol vyskúšať Turbo Fix a Food Buster. Po ich integrácii do svojej každodennej rutiny si všimol prvé výsledky už po pár týždňoch! Turbo Fix je diuretický nápoj s vylepšenou receptúrou: je schopný odstrániť prebytočné tekutiny a toxíny z tela, eliminovať opuchy a urýchliť chudnutie. Okrem toho prebúdza lymfatický systém a udržuje rovnováhu elektrolytov.

TurboFix Shots

Silné prírodné diuretikum pre rýchle a viditeľné výsledky formovania postavy - teraz vo forme shotov!

TurboFix Shots -59%

Normálna cena: 21,99 €

Vaša cena: 8,99 €

× Zavrieť

Food Buster pomáha nielen ničiť prebytočný tuk a predchádzať tvorbe nových tukových buniek, ale tiež pomáha udržiavať návaly hladu pod kontrolou a zvyšuje hladinu energie vďaka pridaniu chrómu a vitamínu C.

„Predtým som fyzickému vzhľadu príliš neprikladal váhu, ale teraz ...“ 

Vďaka PowGen Matteo radikálne zmenil prístup k svojmu telu. Predtým pasívne prijal svoj fyzický vzhľad, teraz sa naučil dôležitú lekciu: zmena je nielen možná, ale prináša so sebou veľa výhod! Predtým som fyzickému vzhľadu príliš neprikladal váhu, bolo mi to úplne jedno." „Takto som sa dozvedel, že keď na tom budem pracovať, môžem mať úžasné výsledky. Teraz sa cítim viac nabitý energiou a viac motivovaný k fyzickej aktivite. Ale výsledky získané Matteom tým nekončia!

Najväčší Matteov úspech: -10 kg za 3 mesiace!* 

„Od konca apríla do začiatku augusta som išiel zo 115 kíl na 105 *. Možno 10 kíl * nebude veľa, ale mám zo seba oveľa lepší pocit a moji ľudia si moju zmenu všimli tiež.“

„Okrem toho sa viditeľne zlepšila moja kondička: moje telo oveľa lepšie reaguje na basketbalové tréningy a aktivitu v posilňovni.“ 

Matteo sa tiež naučil viac sa venovať pozornosti výžive, najmä tým, že sa vyhýba konzumácii nezdravého jedla. Výsledok? Musel si do pásu pridať ďalšie dva otvory!

„Cítim sa oveľa lepšie, ale dokážem viac“ 

Napriek dosiahnutým vynikajúcim výsledkom a skutočnosti, že teraz má zo seba oveľa lepší pocit, Matteo teraz pochopil, že chcieť je sila a že vždy existuje priestor na osobné zlepšenie! 

"Môj život sa úplne zmenil." Teraz sa cítim lepšie: schudol som, som oveľa menej fyzicky unavený a mám viac energie na zvládnutie dňa. Ale napriek tomu viem, že dokážem viac.“

My v PowGen sme absolútne presvedčení! 

Veľa šťastia, Matteo!

Objavte ďalšie produkty, ktoré Matteo miluje! 

Teraz Matteo objavil ďalšie produkty PowGen: Easy Burn, L-Carnitine Power Shots, L-Carnitine Max Power a X-Treme Burner a s výsledkami je naďalej spokojný! 

Easy Burn je nápoj na intenzívne spaľovanie tukov, ktorý pracuje s fyzickou aktivitou alebo bez nej. Obsahuje L-karnitín a guaranu, schopné spaľovať tuky, urýchľovať metabolizmus a zvyšovať hladinu energie.

L-carnitin Power Shots: injekčné liekovky s obsahom 1000 mg. najčistejšieho švajčiarskeho L-karnitínu na trhu! Na zníženie bolesti svalov, zvýšenie športového výkonu a svalovej hmoty a zníženie hmotnosti.

L-Carnitine Power Shots

Shoty najčistejšieho l-karnitínu v ešte vyššej koncentrácii s rýchlejším vstrebávaním.

L-Carnitine Power Shots -55%

Normálna cena: 19,99 €

Vaša cena: 8,99 €

× Zavrieť

L-Carnitine Max Power Kapsuly s 500 mg. L-Carnitine Carnipure®, kofeín a guarana, zvyšujú spaľovanie tukov jeho premenou na čistú energiu a stimulujú chudnutie.

X-Treme Burner je ideálny prostriedok na zvýšenie metabolizmu a na jeho maximálnu prácu. S účinkom 3 v 1: spaľovač tukov, látka potlačujúca chuť do jedla a energetický katalyzátor. 

 

*Účinky produktu sa môžu u jednotlivých osôb líšiť a môžu sa líšiť od účinkov opísaných na webovej stránke. Naše výrobky nie sú určené na prevenciu alebo liečbu akéhokoľvek ochorenia alebo vážnej choroby.


Back to blog