Mitja: „Obrátil som list”

39-ročný Mitja zo Slovinska je bývalý odborník technickej podpory a taxikár, ktorý kedysi vážil 108 kg. „Problémy s váhou mám od detstva – vždy som bojoval s nadváhou,“ priznáva. Má za sebou kopu pokusov, ale všetky kilá, čo sa mu podarilo zhodiť, sa vždy vrátili a priniesli so sebou ďalšie.  

Čo je veľa, to je veľa

Potom sa rozhodol, že to už musí raz a navždy skončiť. „Obrátil som list. Začal som jesť zdravšie a chodiť do fitka, ktoré mi odporučili moji priatelia.“ Jeho tvrdá práca začala prinášať výsledky, ale niečo tomu stále chýbalo. Neustále sa cítil bez energie a bojoval s chuťou na vynikajúce, ale totálne nezdravé jedlo (kebab bol jeho najväčšou slabosťou).  

Mitja si uvedomil, že potrebuje niečo, čo by mohlo veci urýchliť, inak rýchlo stratí motiváciuPotreboval niečo poriadne efektívne, bezpečné a vedecky overené. Jeho priateľ mu navrhol PowGen, značku zameranú špeciálne na mužov a chudnutie.  

„Prvé výsledky prišli okamžite“

„Zadržiaval som neuveriteľne veľa vody, hromadila sa hlavne na bruchu a na tvári, takže som sa rozhodol pre nápoj Turbo Fix. Už od začiatku bol Mitja doslova ohromený výsledkami.  „Turbo Fix mi naozaj pomohol odstrániť z tela prebytočnú vodu – a to okamžite.“

Asi po týždni sa postavil na váhu a zistil, že zhodil kopu kíl. A tým to neskončilo: „Všimol som si, že mám viac energie na tréning, že už sa tak rýchlo neunavím a najmä, moje neodbytná chuť na nezdravé jedlo zmizla.

Jeden čudný vedľajší účinok

To, že dosiahol prvé výsledky za taký krátky čas, mu dodalo nesmiernu motiváciu. „Hneď ako som uvidel skutočné výsledky, bolo pre mňa ľahšie držať sa zdravého jedla a cvičenia. Celkove sa ukázalo, že Turbo Fix je vynikajúcou podporou.“ Pokračuje: „Moje sebavedomie vzrástlo a odráža sa to vo všetkých oblastiach môjho života.

Nezabudol nám spomenúť jeden vedľajší účinok, ktorý sa mu dosť zapáčil: „Keď idem po ulici, občas zahliadnem ženy, ktoré sa za mnou otáčajú,“ smeje se. „Fakt by som to odporučil všetkým chlapom.“

Ako táto mágia funguje?  

Nápoj Turbo Fix obsahuje silné 100 % prírodné výťažky z rastlín, u ktorých bolo dokázané, že majú silné diuretické schopnosti (eliminujú zadržiavanú vodu) a zároveň pomáhajú udržiavať nezmenenú hladinu minerálov. Opuncia, púpava, petržlen, koreň smilaxu lekárskeho, pestrec mariánsky a ďalšie prírodné zložky eliminujú nafukovanie a opuchy, podporujú pečeň (hlavný orgán na spaľovanie tukov) a zaistí bezpečné a rýchle výsledky

Produkty pre Vás

-50%
Špeciálna cena 19,99 € Bežná cena 39,98 €
Zobraziť produkt