Nápoj, ktorý spaľuje tuk

1 pohár tohto nápoja denne odbúra prebytočný tuk skôr, ako sa nazdáš. Toto musíš vyskúšať!

Najlepšie potraviny, ktoré pomáhajú spaľovať tuk

Určite ste už počuli o potravinách, ktoré pomáhajú spaľovať tuky, teda o potravinách, ktoré zlepšujú trávenie, stimulujú metabolizmus a následne urýchľujú spaľovanie tukov.

Najlepšie prírodná zložka na spaľovanie tukov je určite zelená káva - kráľ spaľovačov tukov! Nejde o nejakú špeciálnu a exotickú odrodu, ale jednoducho klasická káva nepodrobená procesu praženia.

To znamená, že kávové zrná si zachovajú svoju prirodzenú zelenú farbu. Okrem toho obsahuje tiež mnoho polyfenolov, viac minerálov a vitamínov (najmä skupiny B) a menej kofeínu ako klasická pražená káva.

Látky, ktoré obsahuje, prinášajú nášmu telu rôzne výhody: stimulujú vstrebávanie tukov, majú antioxidačný a protizápalový účinok a regulujú hladinu cukru v krvi (vynikajúce správy aj pre diabetikov).

Ďalšou skvelou prírodnou prísadou na spaľovanie tukov je kolový orech, ktorý rastie v afrických lesoch. Táto prísada, bohatá na kofeín, je vynikajúca na chudnutie a ponúka niekoľko výhod: posilňuje metabolizmus, zlepšuje trávenie a zvyšuje hladinu energie.

Nápoj, ktorý urýchľuje spaľovanie tukov

Je to nápoj Easy Burn na báze zelenej kávy a kolových orechov, ktorý prirodzene zvyšuje vnútornú teplotu tela, čím vytvára v tele optimálne podmienky na spaľovanie tuku. Tento klinicky overený nápoj bráni telu využívať cukor ako prvý zdroj energie a núti ho využívať najprv prebytočný tuk nahromadený v tele.

To znamená, že spaľuješ tuk aj v dňoch odpočinku, keď nemáš čas na cvičenie.

Funguje dvoma spôsobmi:

  • zabraňuje absorpcii cukru v čreve a využitiu cukru z potravy
  • bráni telu využívať cukor (glukózu), ktorý sa ukladá v pečeni a svaloch (vo forme glykogénu) ako zdroj energie.

Prečo je Easy Burn taký efektívny

Mangový nápoj obsahuje výťažky z kolových orechov s prírodným kofeínom a zelenú kávu a pomáha spaľovať tuk aj v dňoch, keď necvičíš:

  • pri odpočinku spaľuje o 5,7 % viac tuku
  • vedie k optimálnemu tráveniu
  • reguluje hladinu cukru v krvi
  • nabije energiou a zvyšuje vitalitu tela
  • zbavuje pocitu únavy

Nápoj bol dizajnovaný predovšetkým pre tých, ktorí nie sú schopní alebo ochotní cvičiť každý deň. Je ideálny na spaľovanie tukov, aj keď odpočívame na pohovke a sledujeme obľúbený seriál na Netflixe. Ak chceš aktivovať spaľovanie tukov a zvýšiť si energetickú hladinu, stačí rozpustiť 1 vrecúško v 1 pohári vody a vypiť ho po raňajkách alebo obede.

Produkty pre Vás

-20%
Špeciálna cena 15,99 € Bežná cena 19,99 €
Zobraziť produkt