Nootropic, nový magický prírastok do rodiny! 

Stáva sa to len mne, alebo aj tebe, že občas mám dni, keď sa mi jednoducho nedarí nič urobiť? 

Pozeráš do prázdneho spisu a nenapadajú ťa žiadne slová. Ale musíš si pozrieť všetkých 10+ nových fitness klipov na Instagrame.  

Šoféruješ do práce ako na autopilota, spievaš si obľúbenú melódiu, len aby si si uvedomil, že si minul križovatku alebo výjazd. Možno si dokonca zabudol, kam si išiel!

Sústreď sa, sústreď sa, sústreď sa!

Nie si sám. Mnoho ľudí sa vôbec nesústredí. Vieš, že musíš niečo urobiť, ale z nejakého dôvodu sa nedokážeš sústrediť, tvoja energia je nízka, mozog sa ti zdá byť zahmlený a, čo je znepokojujúce, nemôžeš si spomenúť, ani len čo si mali v pondelok na večeru.

Neboj sa: budeš v poriadku. 

So správnymi doplnkami obnovíš silu svojho mozgu, zvýšiš svoju výkonnosť a začneš žiť svoj najlepší život v krátkom čase! 

Ako by sa ti páčilo 6 hodín zvýšenej bdelosti?

Neskôr nám poďakuješ za to, že sme ti predstavili Peak Power - nootropný prostriedok na zvýšenie výkonu - a umožnili ti priblížiť sa k odomknutiu svojho potenciálu tak, ako superhrdinovia, ktorých vídavaš vo filmoch.

 Je pre ľudí, ako si ty a ja.

S viac ako 15-ročnými skúsenosťami a 150 000 spokojnými zákazníkmi v celej Európe sme chceli vyvinúť produkt, ktorý bude spĺňať požiadavky moderného životného štýlu - a podarilo sa!

Je pre rodičov detí. Pre psích rodičov. Pre IT ľudí. Pre kamionistov. 

Pre tých, ktorí končia magisterské štúdium, aj pre tých, ktorí nastupujú na nočnú smenu na pohotovosti. 

Pre tých, ktorí napriek snahe nevidia výsledky, a pre tých, ktorý sa ľahko nechajú rozptýliť (pozri, veverička!). 

Pre tých z nás, ktorý chcú získať výhodu a začať žiť svoj najlepší život s jedinečnou, vedecky overenou zmesou ingrediencií.

S PowGen Peak Power to máme! 

Ako funguje Peak Power?

Peak Power od spoločnosti PowGen je nootropický doplnok mozgu, ktorý pomáha zvýšiť sústredenie a predĺžiť vytrvalosť. Tento vedecky vyvinutý nápoj sa pýši okamžitým a dlhodobým účinkom, ktorý podporuje výdrž a kognitívny výkon. 

Aby si zvládol úlohy s optimálnou efektivitou, zlepšil duševnú jasnosť a zvýšili svoju pozornosť, náš dokonalý nootropný posilňovač mozgu udržiava tvoju myseľ v pohotovosti, takže sa vyhneš zraneniam súvisiacim s cvičením, zlepšuje tvoj reakčný čas, takže rýchlejšie spracuješ informácie (ahoj, väčšie obchodné príležitosti!) a zosilňuje tvoju vôľu, takže rýchlejšie dosiahneš svoje ciele, akékoľvek ciele!

Získaj ho ihneď! 

*Výsledky sa môžu u každého človeka líšiť. Pri snahe schudnúť je dôležitá pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.

Produkty pre Vás

pamäť
-50%
Špeciálna cena 8,99 € Bežná cena 17,99 €
Zobraziť produkt