Na zimu nemusíš naberať objem, stačí ostať vo forme

Zima sa blíži, a ak sa chceš udržiavať vo forme a vyzerať dobre aj po lenivých a prežieracích mesiacoch roka, potrebuješ plán, a to rýchlo!

Možno si uvažoval aj o objemovke a rysovaní, ale skôr ako na to skočíš, pomôžeme ti toto rozhodnutie poriadne zvážiť.

Čo je objemovka a rysovačka?

Naberanie objemu a rysovanie je 2-fázový cyklus, ktorý využívajú kulturisti. Skladá sa z dvoch fáz: naberanie objemu - prijímanie veľkého množstva kalórí, ktoré potrebujeme na to, aby sme pribrali, a zároveň robiť silový tréning na budovanie svalovej hmoty; a potom znížiť kalorický príjem, aby sa stratil všetok nadbytočný tuk. 

Bude na mne táto stratégia fungovať?

Pokiaľ ide o postavu kulturistu a priemerného človeka, existujú veľké rozdiely.

Kulturisti, ktorí začínajú objemovku, už majú veľa svalovej hmoty a málo telesného tuku, objemovku začínajú s približne 5 % telesného tuku a ak naberú ďalších 5 %, dosiahnu iba 10 %.

U nekulturistov sú čísla značne iné: ak začneš s približne 17 % a priberieš 5 %, je to 22 % telesného tuku, ktorý potom v lete určite budeš chcieť znížiť pod 10 %.

To je strašne náročné!

Pamätaj, že keď kulturisti naberú tuk, zvýši sa im aj hladina estrogénu. Na urýchlenie rastu svalov sa potom niekedy uchyľujú aj k steroidom.

Jesť všetko, čo je v dohľade, robiť prehnaný silový tréning a dúfať, že narastú svaly a nenakopí sa až tak veľa tuku, nemusí byť ideálnou cestou, ktorou sa túto zimu vydať...

Veríme, že na to, aby si dosiahol, čo chceš, existuje aj lepší spôsob, ktorý vám pomôže zostať v kondícii.

Čo sa dá spraviť namiesto toho?

Stačí zostať vo forme! Môže to znieť príliš zjednodušene, ale pri dôslednom tréningu, vyváženej strave a správnych doplnkoch je možné spevňovať a zároveň udržať percentá tuku pod kontrolou.

Okrem toho, že sa budeš držať svojho tréningového plánu a budeš rozmýšľať o tom, čo ješ, nezabudni do svojho plánu pridať Powgen produkty zo Sady 6-pack.

Easy Burn spáli o 24 % viac tuku*, čo je perfektné, pretože budeš môcť túto zimu zúročiť svoje tréningové úsilie. Tiež urýchľuje spaľovanie tukov na niekoľko hodín, spaľuje tuky a zároveň udržuje neporušenú svalovú hmotu a funguje, aj keď odpočívaš.

Necíť sa previnilo za občasnú lenivú večeru pred televízorom!

Turbo Fix eliminuje všetku prebytočnú vodu, ktorá spôsobuje nepríjemné nadúvanie a opuchy. Tento obľúbený nápoj na odvodnenie sa môže pochváliť zložením, ktoré prebúdza lymfatický systém a vylučuje toxíny z tela.

To, čo všetci potrebujeme, keď sa nezdravej strave jednoducho nedá vyhnúť.

6Pack Accelerator preprogramuje telesné bunky tak, aby bránili ukladaniu tuku, a tiež stimuluje hnedé tukové tkanivo. Testovacia skupina spálila až ohromných 7,5 cm* z obvodu pása! Tento doplnok získal mnoho nadšených recenzií, pretože sa zameriava na tú časť tela, s ktorou všetci bojujeme najviac - brucho!

Takže prenechaj dosť extrémnu metódu objemovky a rysovania na kulturistov a rozhodni sa pre udržateľnejšiu stratégiu, s ktorou si stále budeš môcť užívať najkrajšie obdobie roka.

*[Účinky produktu sa môžu u jednotlivých osôb líšiť a môžu sa líšiť od účinkov opísaných na webovej stránke. Naše výrobky nie sú určené na prevenciu alebo liečbu akéhokoľvek ochorenia alebo vážnej choroby.]

Produkty pre Vás

-53%
Špeciálna cena 27,99 € Bežná cena 59,97 €
Zobraziť produkt