Chcel späť svoje vyrysované brucho a nemohol uveriť tomu, aké to bolo ľahké!

Patrick odhalil super trik, ako získať späť vymakané svaly na bruchu a udržať si ich navždy.

Niekoľko rokov po škole, napriek tomu, že žije aktívnym životným štýlom, si 29-ročný Patrick všimol, že začína priberať v páse.

Držanie kroku so svojou prácou, pravidelné návštevy fitka ani trénovanie detského futbalového tímu nestačili na to, aby si udržal postavu a váhu. Stres a nezdravá strava zanechali svoje stopy.

„Nepáčilo sa mi moje brucho a vedel som, že treba niečo zmeniť. Brušáky a tréniny na jadro tela nemali účinok, aký som potreboval, a tak som začal hľadať na internete. Vtedy som našiel PowGen. “

Patrick si vybral 3 produkty, smart kombináciu, ktorá vyhovuje jeho potrebám:

  • Turbo Fix, silný drink na odvodnenie pre mimoriadne rýchle chudnutie a úľavu od nadúvania a zadržiavania vody
  • Easy Burn, termo spaľovač s účinkom 24/7 a skvelá predtréningovka
  • 6Pack Accelerator, inovatívny spaľovač tukov, ktorý cieli na brušný tuk

Začal s Turbo Fixom, aby si detoxikoval a zresetoval telo. Turbo Fix zabudí lymfatický systém a obličky, odplavuje toxíny a nadbytočnú vodu, čo vedie k veľmi rýchlemu poklesu hmotnosti.

„Už keď som užíval len Turbo Fix, všimol som si, že moje telo sa začína meniť k lepšiemu. Čoskoro bola všetka prebytočná voda vyplavená. “

Patrick teda mohol postúpiť o krok ďalej a začal sa sústrediť na chudnutie. Tréningový režim mu ostal rovnaký, pridal iba spaľovače tukov a fungovalo to ako kúzlo.

„S dvoma spaľovačmi tuku som viditeľne spaľoval oveľa viac tuku. A okrem toho som si všimol super vedľajší účinok - nemal som chuť na sladké,“ dodáva Patrick.  Easy Burn a 6Pack Accelerator vďaka zmesi guarany a zeleného čaju znižujú chuť do jedla a zároveň zlepšujú náladu a dodávajú telu energiu.

„Znova som úplne spokojný so svojím telom a produkty od PowgGen by som odporúčal úplne každému.“

-Patrick

Vyskúšaj aj ty našu najobľúbenejšiu Sadu 6-pack! Mimoriadna akcia tu 

Produkty pre Vás

-53%
Špeciálna cena 27,99 € Bežná cena 59,97 €
Zobraziť produkt