Paul: „Kedysi som vážil 105 kíl a teraz vážim 75.“

Paul z Barcelony má 50 rokov a pracuje ako dopravca. V priebehu rokov sa jeho váha a telo veľmi menili, takže sa často cítil veľmi zle vo svojej koži. Nadváha mala veľký vplyv na jeho náladu a sebadôveru, a to až do takej miery, že trpel depresiami, až sa mu už nechcelo vychádzať na ulicu.

Jedného dňa objavil Powgen na Facebooku a napísal našim výživovým poradcom, ktorí mu veľmi pomohli a poradili správne produkty pre jeho konkrétny problém a typ postavy.

Produkty Powgen začal užívať v máji 2020. Prvé výrazné zmeny zaznamenal do mesiaca od začiatku ich používania. Zmeny, ktoré pocítil, boli zlepšenie nálady, odstránenie nadúvania, zvýšenie motivácie k fyzickej aktivite a zdravšej strave, zrýchlenie chudnutia, pocit ľahkosti, vedomie, že oblečenie po dlhom čase opäť sedí, zlepšenie trávenia a zníženie chuti do jedla.

Výrobky, ktoré mali najväčší účinok a používajú sa dodnes, sú:

L-carnitine Max Power: ide o kapsule s najčistejším L-karnitínom na trhu, ktoré ničia telesný tuk a zvyšujú hladinu energie.

Night Buster - odstraňuje chuť do jedla, zvyšuje spaľovanie tukov počas nočného odpočinku a čistí pečeň.

TurboFix: odstraňuje nadúvanie, detoxikuje a odvodňuje telo.

6 Pack Accelerator: pomáha spaľovať tuk na bruchu a znížiť celkový telesný tuk.

Easy Burn: urýchľuje spaľovanie tukov, zvyšuje metabolizmus a zvyšuje hladinu energie.

"V práci sa cítim aktívnejší, oddýchnutejší a s veľkou chuťou do života!"

Najviac si všimol a ocenil zmenšenie objemu brucha a to, že nadúvanie úplne zmizlo, takže sa teraz cíti skvele. Jediné, čo mu teraz chýba, je svalová hmota - tá sa zlepší cvičením a naším proteínovým kokteilom ShredderShake.

"Predtým, ako som začal užívať produkty Powgen, som vážil 105 kg a teraz vážim 75 kg!* Cítim sa aktívnejší v práci, oddýchnutejší a s chuťou do života!"

Teraz môžeš získať tieto produkty v úžasnom balíčku 60-dňová Totálka so super zľavou, kde nájdeš všetky produkty, ktoré ti:

  • Odstránia 27 %* nadbytočných tekutín a znížia nadúvanie až o 60 %*.
  • Znížia množstvo brušného tuku.
  • Zvýšia si hladinu energie.
  • Spália o 24 % viac tuku* v priebehu niekoľkých dní.
  • Získaj rýchle výsledky.

Produkty pre Vás

KOMPLETNÝ 60-DŇOVÝ PROGRAM
-54%
Špeciálna cena 45,99 € Bežná cena 99,95 €
Zobraziť produkt