Piperín: riešenie nadbytočných kilogramov

Dnes je neustály problém takmer každého, žien aj mužov, rovnaký: ako sa zbaviť tých kíl, ktoré nás okrádajú o sebadôveru. Vedci teraz objavili veľmi efektívnu účinnú látku, ktorá nám môže pomôcť bojovať s nadváhou a nepríjemným tukom. Zaujíma ťa, čo to je? Pokračuj v čítaní.

Piperín – výnimočná zložka

Mnohým asi nie je taký známy, ale sme si istí, že ste sa s ním už stretli, pretože táto účinná látka sa nachádza v dobre známom čiernom korení a dáva mu špecifickú ostrú chuť. Ale nielen to.

Jedinečná prírodná termogénnosť

Piperín má vlastnosti neporovnateľné s ničím iným. Pôsobí nielen ako diuretikum, obsahuje tiež antioxidanty a používa sa predovšetkým kvôli svojim vlastnostiam, ktoré pomáhajú pri chudnutí.

Objav účinky piperínu:

  • termogénny účinok, t.j. pomáha spaľovať tuk na konkrétnom mieste, napríklad na bruchu;
  • je diuretikum, t.j. znižuje množstvo prebytočnej vody v tele a podporuje vylučovanie toxínov, ktoré spomaľujú metabolizmus;
  • zlepšuje trávenie, vstrebávanie živín v črevách a skracuje čas prechodu črevného obsahu telom.

Zbohom, zbytočné kilá!

Chudnutie nebolo nikdy také ľahké. Predstavujeme 6Pack Accelerator, prírodný doplnok výživy, ktorý ti pomôže schudnúť za mimoriadne krátky čas. Špičkový produkt od PowGen obsahuje nielen piperín, ktorý okrem vyššie uvedených výhod zvyšuje aj vstrebávanie a účinnosť iných zložiek, ale tiež:

  • extrakt zo sicílskych červených pomarančov, ktorý zabraňuje hromadeniu tuku;
  • výťažok z kajenského korenia, ktorý vďaka svojmu termogénnemu účinku spaľuje tuk, ale nedráždi žalúdok;
  • a zelený čaj, ktorý zvyšuje telesnú teplotu a podporuje spaľovanie tukov.

Úžasný spaľovač tukov 6Pack Accelerator s funkciou 2 v 1 ti pomôže nielen bojovať proti nadbytočným kilám a odstraňuje brušný tuk, ale tiež zabráni hromadeniu nových tukových zásob a tým zabraňuje vzniku jojo efektu.

Produkty pre Vás

-50%
Špeciálna cena 9,99 € Bežná cena 19,99 €
Zobraziť produkt