Prečo novoročné predsavzatia nikdy nefungujú

Rok 2021 je tu, čo znamená, že je čas napísať svoje novoročné predsavzatia!

Zbaviť sa tuku na bruchu, pridať viac silového tréningu alebo lepšie stravovanie... nech už máte akékoľvek ambície, pravdepodobne viete, že novoročné predsavzatia sa ľahšie porušujú ako plnia.

Motivácia je kľúčová!

Viem, čo chcem dosiahnuť, ale z nejakého dôvodu nevidím žiadne výsledky! Tento problém je častejší, ako si myslíte. Tisíce mužov a žien, ako ste vy, si stanovili v januári svoje ciele, ale cestou sa vzdajú, pretože nedostatok výsledkov ich demotivuje.

Dá sa to, ale je nevyhnutné, aby ste pochopili, kde sú najčastejšie kritické body, ktoré celú snahu ničia.

Cvičíte príliš veľa alebo vôbec

Jedným z dôvodov, prečo zlyháva veľa predsavzatí, je skutočnosť, že ľudia trénujú príliš tvrdo alebo vôbec.

Motivačná fráza no pain - no gain je jednoznačne niečo, čo by ste mali vymazať zo svojej mysle. Urobte si láskavosť a začnite sa trochu viac hýbať, ale nepreháňajte to zo začiatku, pretože vám to dlho nevydrží.

Rozhodnite sa pre mierne tréningy. Namiesto náročných a intenzívnych tréningov začnite užívať spaľovač tukov, ktorý posilňuje metabolizmus. Program Easy Burn spaľuje o 24 % viac tukov* počas niekoľkých hodín a udržuje vašu svalovú hmotu neporušenú.

Príliš veľa bieleho tuku v tele

Takzvaný biely tuk je váš najhorší nepriateľ. Je to tuk nahromadený okolo žalúdka a na bruchu. Počas sviatkov obvykle netrávime čas konzistentným tréningovým programom a nedostatok pohybu má za následok nadmerné množstvo bieleho tuku v tele.

Nehovoriac o tom, že ani lockdown nášmu pohybu práve neprospieva...

Našťastie je premena bieleho tuku na hnedý možná pomocou správnych doplnkov. Pomocou 6Pack Accelerator sa môžete zbaviť nebezpečného brušného tuku! Môže vám pomôcť redukovať tuk na bruchu až o neuveriteľných 50 %*!

Toxíny a prebytočná voda v tele

Ďalším problémom, ktorý stojí v ceste medzi vami a vyrysovaným telom, je preťažený lymfatický systém. Prebytočná voda blokuje proces chudnutia.

Riešenie je jednoduché: zbavte sa prebytočnej vody, kvôli ktorej vyzeráte objemnejšie, než v skutočnosti ste, a spolu s ňou odstráňte toxíny. S programom Turbo Fix sa dá dosiahnuť oboje - vďaka jeho vylepšenému zloženiu dokonca už za niekoľko dní!

Získajte všetky 3 žolíky v 1 balíčku - Sada 6pack

Malí Santovi pomocníci u nás v PowGene pripravili v roku 2021 balík produktov pre telo ako z ocele!

Pridajte k svojej dennej rutine mierne cvičenie a produkty zo Sady 6Pack, ktoré vám pomôžu zredukovať tuk, zbaviť sa nadúvania a schudnúť a do leta sa nespoznáte!

*[Účinky produktu sa môžu u jednotlivých osôb líšiť a môžu sa líšiť od účinkov opísaných na webovej stránke. Naše výrobky nie sú určené na prevenciu alebo liečbu akéhokoľvek ochorenia alebo vážnej choroby.]

Produkty pre Vás

-53%
Špeciálna cena 27,99 € Bežná cena 59,97 €
Zobraziť produkt