PRERUŠOVANÝ PÔST ALEBO AKO JESŤ ČOKOĽVEK

Prerušovaný pôst nie ani tak diéta, ako skôr stravovací návyk: nie je to o tom, čo ješ, ale kedy (a kedy nie). Vyzerá to, že toto by mohlo byť to pradávne tajomstvo, ako konečne jednoducho kontrolovať svoju telesnú hmotnosť. Ale ako to funguje?

Možno už tento pôst aj praktizuješ

V určitej podobe bol prerušovaný pôst praktizovaný naprieč históriou. Najlepšie na tom je, že si to už pravdepodobne robil aj ty, bez toho, aby si o tom vedel. Čas medzi večerou a raňajkami je obvykle okolo 12 – 14 hodín, správe?  Tak to už sme skoro tam!

Účinnosť tohto typu „hladovky“ však závisí od toho, ako dlho si nalačno.  Zameraj sa na postupné dosiahnutie minimálne 15 hodín (alebo aj 18 až 20). Tvoj úspech však bude závisieť aj na 2 zásadných krokoch. 

KROK 1

Prvým krokom k tomu, že nebudeš jesť 15 hodín, je… no, nejesť 15 hodín. Po tom, čo zješ svoje posledné jedlo v určitý deň, jedz znova až na raňajky. Áno, všetci vieme, že večerné chute niečo  „zobkať“ sú absolútne najhoršie! Existuje niečo, čo by nám s týmto mohlo pomôcť? 

garcínia kambodžská

Je to ovocie, ktoré úžasne potláča chuť do jedla a náhle útoky hladu. Vezmi si ju za svojho spojenca a zvýš si šance na úspech, a to úplne prírodným spôsobom. Je oveľa menej pravdepodobné, že budeš robiť nájazdy na chladničku či skrinku so sladkosťami, keď tieto nutkania zastavíšna začiatku!  

KROK 2

Je to spánok. Prekvapený? Nebuď. Výskum ukázal, že dobre oddýchnutí ľudia majú lepšie sebaovládanie a zdravšie sa stravujú. Vitamín B je nevyhnutný na dobrý nočný spánok. Možno pomôže hrnček medovkového čaju? A čo napríklad nápoj, ktorý obsahuje medovku, vitamín B a ešte oveľa viac

Night Buster

Práve si našiel spôsob, ako si zaručiť úspech s prerušovaným pôstom! Night Buster s 1 000 mg garcínie kambodžskej skrotí tvoje večerné chute. Navyše obsahuje vitamín B a medovku, ktoré zaistia kvalitný spánok. A nie len to  – optimalizuje nočné spaľovanie tuku, pretože v noci je najlepší čas na najefektívnejšie spaľovanie!  

Stačí vypiť lahodný limetkový nápoj po poslednom dennom jedle a vyraziť v ústrety úspechu!

Produkty pre Vás

-55%
Špeciálna cena 8,99 € Bežná cena 19,99 €
Zobraziť produkt