Roberto: „Cítim sa každý deň lepšie!“

Po rozchode a následnom rozvode sa Roberto rozhodol, že nastal čas pre 360-stupňový zlom. Objavte prostredníctvom jeho príbehu, ako dokázal premeniť svoje telo a úplne zmeniť svoj vzťah k sebe samému a ostatným, vďaka veľkej sile vôle a PowGen!

Roberto je externý mechanik s veľkou vášňou pre streľbu a telocvičňu. Podľa jeho vlastného priznania bol takmer vždy „v cudzom tele“, čo bol stav, vďaka ktorému sa veľmi dlho cítil neistý a nepohodlne. Keď však čelil dôležitému okamihu zmeny vo svojom živote, uvedomil si, že ho môže využiť vo svoj prospech. Aby zapracoval viac nielen na svojej mysli, ale aj na tele, ktoré zakaždým nedokázal skutočne cítiť, aj keď stál pred zrkadlom.

PowGen bol ideálnym spojencom na jeho ceste zmien

Roberto náhodne objavil naše výrobky a potom, ako bol fascinovaný ich prezentáciou, sa rozhodol zistiť o nich viac, hlavne o ich zložení. Naša voľba použitia úplne prírodných ingrediencií ho presvedčila, a tak sa rozhodol vyskúšať Turbo Fix a L-Carnitine Max Power v kombinácii s fyzickou aktivitou a primeranou stravou.

Turbo Fix je veľmi silný prírodný odtokový prostriedok, ktorý iba vďaka 1 vrecku denne dokáže vylúčiť toxíny a prebytočné tekutiny z tela, odstrániť opuchy brucha a posilniť pečeň. Roberto urobil správnu voľbu: začať cestu chudnutia s Turbo Fix je ideálne riešenie! Vedeli ste, že keď sa v tele hromadí toxíny a zadržuje sa voda, je neskutočne ťažké schudnúť?

Kapsuly L-Carnitine Max Power sú vyrobené s patentovaným vzorcom neuveriteľne účinného L-karnitínu, ktorý je schopný bojovať aj s najodolnejším tukom. Hovoríme o Carnipure®, najčistejšom švajčiarskom L-karnitíne na trhu! Tento výkonný spaľovač tukov má silný zoštíhľujúci účinok a je schopný urýchliť metabolizmus a zvýšiť fyzickú výdrž vďaka termogénnemu účinku, ktorý premieňa tuk na čistú energiu pre telo!

Prvé výsledky sa dostavili už po jednom týždni*

Pre Roberta výsledky určite nenechali na seba dlho čakať! Tu je to, čo nám povedal o svojich skúsenostiach s PowGenom! "Zmenu som si všimol okamžite, po prvom týždni*." Spočiatku som videl, že sa mi brucho viac vyprázdnilo, a neskôr som začal mať viac energie, nielen počas tréningov, ale aj v každodennom živote. To všetko potom vyvrcholilo postupným, ale neustálym chudnutím a výrazným zlepšením nálady, čo je zjavne dôsledok celého pokroku, ktorý som dokázal“.

"Teraz sa cítim vynikajúco a je pre mňa každý deň vždy lepší ako ten predošlý." Program PowGen mi nesmierne pomohol dosiahnuť moje ciele, za oveľa kratší čas, ako by to bolo bez neho. Údržba môjho súčasného tela je únavná a vyžaduje veľa úsilia, ale teraz, keď som dosiahol svoje ciele, som nesmierne spokojný a nemenil by som to za nič na svete!“.


Produkty pre Vás

-55%
Špeciálna cena 8,99 € Bežná cena 19,99 €
Zobraziť produkt