Rosario: „Schudol som 5 kíl za mesiac*!“


Schopnosť mať železnú disciplínu z hľadiska výživy nie je vôbec jednoduchá a aj pre Rosaria to bol problém, s ktorým sa musel vyrovnávať celý život. To, že sa nedokáže ovládať pri jedle, ho bohužiaľ viedlo k tomu, že každý deň priberal nadváhou, až kým nebol obézny.
Rosario sa však nechcel vzdať a tak sa rozhodol, že je konečne čas na zmenu.

Nadváha podkopala jeho sebavedomie


Napriek tomu, že dobre poznal svoje telo a dokonale vedel, aké sú pre neho dôsledky neregulovanej stravy, pre Rosaria bolo skutočne ťažké svoje chute a návaly hladu ovládať.

Vždy som musel starostlivo sledovať svoje stravovacie návyky, pretože ak som povolil, okamžite moja tendencia výrazne priberať začne vytvárať tukové zásoby okolo bokov a hrudníka." „V čase, keď som mal veľkú nadváhu, moje sebavedomie sa zrútilo a nemohol som už sám seba akceptovať.“ Rosario sa teda rozhodol vziať býka za rohy a zmeniť svoj životný štýl...

Aký lepší spojenec ako PowGen?

Po mnohých vyhľadávaniach na internete a po zhliadnutí nekonečného množstva produktov na chudnutie narazil Rosario na PowGen a bola to skutočná láska na prvý pohľad!

„Medzi rozsiahlosťou článkov, ktoré som mohol vo svojom výskume vidieť, na mňa produkty PowGen okamžite zapôsobili! Spočiatku to, čo ma lákalo, bola veľmi profesionálna línia balenia, ale hneď ako som vstúpil na stránku, stál som pred obrovským výberom s mnohými produktmi presne pre mňa.“

Neboli to však jediné rozhodujúce faktory, ktoré viedli Rosaria k tomu, že si vybral PowGen nad všetkými konkurenčnými produktmi.

„PowGen ma s dôverou inšpiroval vďaka modulárnej konfigurácii produktov, ktorá mi dala možnosť okamžite si vybrať tie, ktoré najviac vyhovujú mojim potrebám, a byť schopný prispôsobiť svoje nákupy zmenám na mojej ceste a životnom štýle. Nehovoriac o tom, že pri mojom konečnom výbere hralo hlavnú úlohu aj prírodné zloženie produktov.“

Prečo mal Rosario právo dôverovať PowGenu? Pretože za 1 mesiac schudol 5 kíl *!


Rosario vyskúšal širokú škálu produktov PowGen, vrátane Turbo Fix, Food Buster, Turbo Blocker, L-Carnitine Max Power,Easy Burn, 6Pack Accelerator a Keto Drink. A výsledky na seba určite nenechali dlho čakať!

„Vďaka Turbo Fix som si okamžite všimol, že zadržiavanie vody klesá, ale najvýraznejšie zmeny som mal po 1 mesiaci, keď som si všimol, ako veľmi klesla moja váha: z 83 na 78 kíl som za 30 dní*!“ Zažil som neuveriteľné vylepšenia a veľa ľudí sa ma pýtalo, ako sa mi podarilo schudnúť.“

Ruka v ruke s integráciou produktov PowGen do jeho každodennej rutiny zmenil Rosario aj svoje stravovacie návyky, ale napriek tomu ho už nepociťoval záchvat hladu ako v minulosti, čo je pre neho nesmierne dôležité!

Teraz sa Rosario cíti ako nový muž!

Vďaka značnému chudnutiu si teraz Rosario konečne získal sebavedomie, a nie len to!
„Teraz oblečenie, ktoré mi predtým tesne priliehalo, sedí oveľa lepšie, cítim sa cez deň menej nafúknutý a konečne som za sebou zanechal ten pocit ospalosti, ktorý ma stále prenasledoval." „Aj keď som ešte nedosiahol svoj cieľ, som do budúcnosti skutočne optimistický, pretože som vo veľmi krátkom čase videl konkrétne výsledky.“
Teraz si Rosario premieta budúcnosť, nemá v úmysle vzdať sa a je mu veľmi jasné, aké sú ďalšie kroky na jeho ceste k lepšej verzii seba samého.
„Kúpil som si domácu telocvičňu, pretože chcem začať formovať svoje telo a vychádzať zo svojej komfortnej zóny.“

„Mám v úmysle pokračovať v používaní rady na chudnutie PowGen, kým nedosiahnem svoj cieľ, a potom pokračovať vo formovaní pomocou produktov na svaly a výdrž a športových produktov.“

V balení 60-dňový program Totálka, nájdeš produkty, ktoré skúsil Rosario.


Balenie 60-dňový program Totálka obsahuje produkty, ktoré si Rosario zvolil na svojej ceste chudnutia: Easy Burn, Turbo Fix a 6Pack Accelerator. Táto kombinácia produktov je jednoducho ideálna na začatiecesty chudnutia správnou nohou! Chceš vedieť prečo?


Turbo Fix je veľmi silný diuretický prostriedok schopný vylúčiť prebytočnú vodu a toxíny z tela, zbaviť sa opuchov brucha raz a navždy a pripraviť telo na chudnutie.

 

Easy Burn je chutný nápoj z manga na spaľovanie tukov, aj keď nie si fyzicky aktívni. Jeho receptúra je taká účinná, že dokáže nielen spáliť až o 24% viac tukov *, ale tiež stimuluje metabolizmus a udržuje vysokú hladinu energie.


Kapsuly 6Pack Accelerator sú naopak skutočnou zbraňou proti brušnému tuku! Vďaka ich termogénnemu účinku môžeš stabilizovaťchuť do jedla, urýchliť chudnutie a nakoniec sa rozlúčiť s tým nepríjemným brušným tukom!


Táto úžasná trojka je presne to riešenie, ktoré si hľadal!

A teraz, na čo ešte čakáš, dopraj svojmu telu nový nádych a konečne získaj postavu, ktorú si vždy chcel!

Produkty pre Vás

-54%
Špeciálna cena 45,99 € Bežná cena 99,95 €
Zobraziť produkt