Shane neuveriteľne schudol a vyrysoval si brušné svaly za 6 mesiacov!

Shane Williams z Británie zaznamenal prvé výsledky za 5 dní! Ako je to možné?!

Mnohým z nás je Shanova neľahká cesta veľmi dobre známa. Pomalý metabolizmus spôsobuje, že každý náš pokus schudnúť je veľmi ťažký a demotivujúci. Ale Shane nám všetkým ukázal, že je to možné! Vybudoval si brušné svaly, aj keď ich predtým nikdy nemal.

Shane mal vždy trochu nadváhu a nikdy v živote nemal pevnú športovú postavu. Keďže pracuje ako predajca áut, jeho pracovná doba je často veľmi dlhá, stresujúca a stíhať viesť zdravý životný štýl je takmer nemožné.

Jeden moment všetko zmenil

Napriek tomu, že už takmer stratil nádej, rozhodol sa, že sa pokúsi chudnúť ešte raz.

„Už som vážil 93 kilogramov a nemohol som sa zbaviť toho prekliateho tuku na bruchu,“ zveril sa nám Shane. Za celý svoj život si už na pomalý metabolizmus v podstate zvykol, ale tentoraz chcel naozaj schudnúť a konečne všetko zmeniť.

„Vtedy som objavil PowGen. Rozhodol som sa, že si objednám nápoj na odvodnenie, nápoj na spaľovanie tukov a kapsuly, ktoré eliminujú brušný tuk.“ Hoci tajne dúfal v tie najlepšie výsledky, no napriek tomu nemohol uveriť svojim očiam.

Easy Burn, Turbo Fix a 6Pack Accelerator boli pre neho tou správnou voľbou..

Všetky tri produkty spoločne zaručia:

  • odstránenie zadržiavanej vody z tela
  • podporu funkcie lymfatického systému
  • odbúranie tuku na bruchu
  • urýchlenie procesu chudnutia
  • zlepšenie trávenia
  • vyššiu hladinu energie

„PowGen urobil s mojím telom doslova zázraky! Prvýkrát v živote som uvidel svoje brušné svaly. Prvé povzbudivé výsledky som si všimol už po 5 dňoch,“ hovorí nadšene.

Shanovi sa konečne podarilo dosiahnuť svoj cieľ: „Teraz som plný energie a vďaka novému plochému bruchu sa cítim ešte viac motivovaný a nezvykle sebavedomý.“

Je zdrojom inšpirácie pre nás všetkých, ale, čo je najdôležitejšie, vďaka jeho fyzickej premene dosiahol pre seba to najdôležitejšie: znova získal sebaúctu.

„PowGen mi pomohol posilniť a vyrysovať brušné svaly a urobil zo mňa úplne nového človeka. Teraz si naozaj verím a nikdy som sa vo svojom tele necítil tak dobre.“

Program na vyrysovanie brušných svalov

Shanovi sa podarilo premeniť svoju postavu a dosiahnuť svoj cieľ vďaka Sade 6pack. 30-dňový program obsahuje 3 TOP produkty, ktoré odstraňujú prebytočnú vodu a opuchy, spaľujú telesný tuk, odbúravajú viscerálny tuk a zrýchľujú metabolizmus.

Vyskúšaj aj ty produkty, ktoré Shanovi konečne pomohli zmeniť postavu aj celý život!

Produkty pre Vás

-50%
Špeciálna cena 9,99 € Bežná cena 19,99 €
Zobraziť produkt