Rýchlejšie spaľovanie tukov s letnými nápojmi na chudnutie

Leto sa blíži rýchlym tempom a tebe zostáva málo času na to, aby si sa dostal do formy. Tie nadbytočné kilá nikam nezmiznú, ak si nevymyslíš akčný plán, ako ich zhodiť - a to rýchlo! 

Hoci na prípravu na očakávanú dovolenku na pláži už nezostáva veľa času, je dosť času na to, aby si sa vybavil všetkým, čo potrebuješ na to, aby si sa priblížil k svojej vytúženej forme a bol pripravený vyraziť na pláž už o pár týždňov.  

Tu je to, čo potrebuješ na chudnutie na poslednú chvíľu: 

Cvičenie 

Cvičenie nemôžeme dostatočne zdôrazniť. Dôslednou kombináciou kardio a silového tréningu si už na dobrej ceste k spaľovaniu tukov a zvýšeniu hladiny energie. Aj mierne cvičenie môže výrazne prispieť k zníženiu hmotnosti, preto ho nezabudni zaradiť do svojho každodenného zoznamu úloh.  

Vyvážená strava 

Zdravá strava je tiež nevyhnutnosťou. Vyvážená strava dodáva telu živiny, ktoré potrebuje na správne fungovanie. Zahŕňaj čerstvé ovocie, čerstvú zeleninu, celozrnné výrobky, strukoviny, orechy a chudé bielkoviny a obmedz na minimum potraviny s prázdnymi kalóriami. Pridaj aj vitamíny, minerály a antioxidanty, niektoré sacharidy (vrátane škrobov a vlákniny) a zdravé tuky. 

Venuj čas vypracovaniu plánu zdravého stravovania - aj s dietológom - a dodržiavaj ho, pretože pri kvalitnej výžive je menšia pravdepodobnosť, že ochorieš, dostaneš infekcie a budeš podávať lepšie výkony. 

Lahodné nápoje na chudnutie

Nový letný balíček PowGen, ktorý je ideálny pre letné teploty, pozostáva z jediných troch výživových doplnkov, ktoré potrebuješ na rýchlejšie spaľovanie tukov.

Easy Burn 

Easy Burn posúva tvoj metabolizmus na vyššie obrátky. Tvoje telo bude spaľovať o 24 %* viac tuku, čo vedie k väčšiemu úbytku hmotnosti. Navyše môžeš očakávať zvýšenie energie - ako stvorené na skvelé letné noci, na ktoré sa tešíš. 

A to najlepšie na Easy Burn? Funguje aj vtedy, keď odpočívaš!

Diuretický nápoj Turbo Fix

Tento nápoj s malinovou príchuťou výrazne znižuje zadržiavanie vody, čím naštartuje tvoje chudnutie a zviditeľní tvoje svaly. V skutočnosti ti pomôže schudnúť 2,5-krát* viac! 

Je považovaný za najrýchlejšie účinkujúci produkt na trhu a jeho klinicky preukázané výsledky sú naozaj tým dodatočným impulzom, ktorý potrebuješ, aby sa Turbo Fix  stal tvojim nápojom. Vyformované telo, menej toxínov a znížená telesná hmotnosť len s 1 nápojom denne? Prihlás sa aj ty!

Night Buster

V neposlednom rade sa priprav na ďalšiu zmenu hry: Night Buster PowGen potláča večerné chute a spaľuje tuky po celú noc. Maximalizuje nočné spaľovanie tukov a pomôže ti zobudiť sa plne nabitý! 

Tento limetkový nápoj je ideálny, ak chceš naozaj prevziať kontrolu nad svojím hladom. Je tiež užitočný, ak ti trávenie niekedy nedá spať v noci. Night Burner vám pomôže získať hlboký regeneračný spánok a podporí vašu pečeň - oboje je pre chudnutie absolútne nevyhnutné!

Dopraj si balíček 15 dní a nechajte sa ohromiť výsledkami.

Uvidíme sa na pláži!

*Účinky produktu sa môžu u jednotlivých osôb líšiť a môžu sa líšiť od účinkov opísaných na webovej stránke. Naše výrobky nie sú určené na prevenciu alebo liečbu akéhokoľvek ochorenia alebo vážnej choroby

Mohlo by Vás zaujímať