Uroš: „Konečne sa cítim fit!“

Uroš zo Slovinska je veľmi pracovitý chlap, ktorému sa nikdy nedarilo zbaviť sa nadbytočných kíl. S našimi výnimočnými produktmi sa konečne dostal na správnu cestu a začal sa vo svojej koži cítiť znova dobre. Ako sa mu to podarilo?  

Uroš rád žije aktívnym životom. Okrem toho, že každý deň chodí na prechádzku so svojím psom a pracuje na záhrade, vždy si nájde aj pár minút na bicyklovanie alebo iné fyzické aktivity. Ale nebolo to vždy tak. Ešte nedávno toto všetko nezvládal. Vážil 120 kg a to vážne ohrozovalo jeho zdravie a túžbu po aktívnom životnom štýle. 

Vtedy sa rozhodol, že tomu musí urobiť rázny koniec.  Bol najvyšší čas na zmenu. Bohužiaľ si však nemohol dovoliť zmeniť svoj životný štýl od základov, pretože bol každý deň plne zaneprázdnený.  

„Chcel som zmenu čo najskôr“

Chcel niečo, čo zafunguje rýchlo. Vytýčil si ciele, chýbalo mu však niečo, čo by mu pri dosahovaní jeho mét trochu pomohlo.  Na internete hľadal riešenie svojich ťažkostí a našiel PowGen. Našiel dokonalú kombináciu, ktorá onedlho vyrieši jeho problémy – L-Carnitine Max Power a Turbo Fix.

„Prvé výsledky bolo vidno už po 2 týždňoch“

14 dní po tom čo začal užívať produkty od PowGen, si Uroš všimol prvé zmeny na jeho tele, ktoré ho absolútne nadchli.  „Konečne som si mohol obliecť nohavice, do ktorých som sa nezmestil už roky!“ Odvtedy o produktoch ani na chvíľu nezapochyboval. „Zbavil som sa pocitu nafúknutosti,“ odpovedá na otázku o jeho výsledkoch. „Tak dobre som sa necítil už veľmi dlho! Zriedka som unavený a tiež sa oveľa menej potím!“

Uroš zhodil 13 kg za prvý mesiac užívania tejto silnej dvojice a určite ešte nekončí. „Konečne sa cítim fit a chcem vydržať a dosiahnuť ešte lepšie výsledky!“

V čom je tajomstvo?

Je to úplne jednoduché! Turbo Fix obsahuje výnimočne silné prírodné extrakty, ktoré neuveriteľne rýchlo vyplavia z tela prebytočnú vodu a zároveň zachovávajú normálnu hladinu minerálov. Jeho zloženie tiež eliminuje nafukovanie, chráni pečeň a prináša okamžité a bezpečné výsledky.  

Silná receptúra L-Carnitine Max Power s najčistejším L-karnitínom na trhu pomáha budovať svalovú hmotu a zlepšuje funkciu metabolizmu.

Produkty pre Vás

-50%
Špeciálna cena 39,79 € Bežná cena 79,96 €
Zobraziť produkt