Žan objavil perfektnú sadu produktov!

Žan prvýkrát vyskúšal produkty PowGen pred pár mesiacmi a bol ohromený! Kvôli svojej fyzicky náročnej práci a každodenným tréningom v posilňovni pociťoval nedostatok energie a zároveň si všimol, že po tréningoch by potreboval lepšiu regeneráciu.

Ak ťa zaujíma, s čím sa nám zveril, pokračuj v čítaní. 

„Volám sa Žan a pracujem ako kováč. Okrem mojej práce pravidelne športujem a dalo by sa povedať, že som nadšeným športovým fanúšikom.

Trénujem takmer každý deň v posilňovni, opakujem radu cvičení a jazdím na bicykli niekoľkokrát do týždňa. Produkty Powgen na mňa urobili dojem, pretože ponúkajú širokú škálu výživových doplnkov, a tak som vždy rád vyskúšal nové produkty,ktoré PowGen priniesol.“

„Našťastie som našiel túto úžasnú sadu produktov!“

„Obzvlášť ma zaujali aminokyseliny BCAA 2:1:1 - s piridanými minerálmi, horčíkom, zinkom, vitamínom B komplex a vitamínom D3.

Ako veľmi aktívny človek viem, že aminokyseliny sú nesmierne dôležité pre regeneráciu a udržanie svalovej hmoty. Práve preto som sa rozhodol vyskúšať sadu Muscle Up, ktorá obsahuje tri úžasné produkty: L-Carnitine Power Shots, Essential Creatine and Ultimate BCAA 2:1:1.“

„Regenerácia je pre mňa veľmi dôležitá“

„Venujem veľa času budovaniu svalstva, a tak pijem Essential Creatine a pred tréningom si dám L-Carnitine Power Shot, ktorý pomáha zlepšiť moju vytrvalosť počas tréningov a vo všeobecnosti zvýšiť hladinu energie.

Pretože je moja práca fyzicky náročná a pracujem každý deň viem, aké dôležité je správne regenerovať. Uvedomil som si, že keď som sa cítil unavený alebo som mal nedostatok energie, tieto tri produkty boli tým pravým riešením, ktoré som potreboval! Nesprávna regenerácia môže mať negatívny dopad na tréningy, a teda spomalí pokrok.

Tieto produkty by som odporučil každému, kto je aktívny, nakoľko pomáhajú dosiahnuť ešte lepšie výsledky počas tréningov a urýchľujú regeneráciu.“