Doručenie do 3 - 5 pracovných dní.

100 % záruka vrátenia peňazí

Doprava ZDARMA nad 40 €

Bezplatná pomoc: 0233527829

Essential Creatine Monohydrate

Viac energie pri cvičení a rýchlejší rast svalov.


  • zlepší cirkuláciu vody vo svalovom tkanive na rýchlejšiu regeneráciu
  • zväčšuje silu a reaktívnosť
  • zväčšuje objem a silu svalov
  • osviežujúca pomarančová príchuť

Zmiešaj 2 odmerky prášku s vodou a vypi pred cvičením.


100% záruka spokojnosti!

Každé telo je iné. Ak ti výrobok nebude vyhovovať, vrátime ti peniaze.

Pokiaľ nebudeš s účinkom výrobku spokojný, môžeš nám škatuľku od výrobku do 30 dní poslať naspäť a vrátime ti peniaze. Viac tu.
BEZPLATNÝ DARČEK

Pri nákupe získaš e-knihu pre ešte rýchlejšie chudnutie a tiež voľný prístup k 4-týždňovému video plánu tréningov!

-20%

Doplnok stravy

-20%

Dostupnosť: Vypredané

9,99 €

7,99 €

100 % záruka vrátenia peňazí, pokiaľ nebudete spokojní!
Doručenie do 3 - 5 pracovných dní spoločnosťou GLS
Pri objednávke nad 40 eur je doprava zdarma.

Obsah: 150 g (5 g na 1 porciu)

Možnosti platby:
30-dňová záruka vrátenia peňazí

Pokiaľ z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní, vráťte nám prázdny obal a vaše peniaze dostanete späť. Viac

Kúpte

Vyskúšajte

Vráťte

Vrátime vám peniaze

Získaj zdarma prístup do online fitka a e-knihu o chudnutí ku každému nákupu!

Využi svoj čas doma efektívne a schudni rýchlo a účinne kombináciou zdravej stravy a pravidelného cvičenia! Navrhli sme tento kompletný program na chudnutie, ktorý ti s tým pomôže.

Naša skvelá e-kniha o diéte obsahuje vynikajúce recepty na chudnutie, jednoduchý a praktický nákupný zoznam a kopu ďalších tipov a trikov, ktoré ti pomôžu rýchlo sa dostať do formy. Získaš ju zdarma s každým nákupom.

Okrem toho sme vyvinuli úplne bezplatný 4-týždňový program cvičení s videami, ktorý obsahuje rôzne typy cvičení, ktoré môžeš robiť bez toho, aby si musel opustiť svoj domov!

S týmto všetkým a s pomocou vysoko kvalitných doplnkov od PowGen máš zaručené výsledky už za pár týždňov!

Tento neuveriteľne silný produkt zmení tvoje tréningy na nepoznanie! Zlepší schopnosti tvojho tela, aby fungovalo na vysoké otáčky. Bež rýchlejšie, dvíhaj väčšie váhy a pri tréningu daj zo seba 100 %!

NESKUTOČNÁ SILA AMINOKYSELÍN

Kreatín je kombinácia troch rôznych aminokyselín: glycínu, arginínu a metionínu. Tie hrajú hlavnú rolu pri cirkulácii vody do svalového tkaniva a v dôsledku toho aj lepšom zásobovaní svalov výživnými látkami na rast a regeneráciu.

Práve preto je Creatine Monohydrate najvhodnejší a najúčinnejší v kombinácii s posilňovacími cvičeniami. Väčšinu kreatívu telo získava prirodzenou cestou, a to konzumáciou rýb a tmavého mäsa.

Problém môže nastať pri nízkokalorických diétach a prerušovaných pôstoch, pretože kreatín monohydrát je zodpovedný za obnovu a syntézu ATP, resp. za zásobovanie energiou. Bez toho sa v svaloch tvorí a hromadí nadbytočná kyselina mliečna, ktorá môže za „pálivú“ bolesť svalov a menej intenzívne tréningy.

Napriek tomu, že naše telá získavajú časť kreatínu zo stravy, mnohí ľudia ho majú aj tak nedostatok. Špeciálne tí, ktorí držia nízkokalorické diéty, vegetariáni a vegáni.

ENERGIA, KONCENTRÁCIA, SILA

Základnou úlohou kreatínu je, že pomáha tvoriť molekuly ATP – kľúčového zdroja energie na vysoko intenzívne tréningy a posilňovanie. Povzbudzuje regeneráciu svalov tak, že eliminuje poškodenia svalových buniek po tréningu.
V kombinácii s posilňovacími cvičeniami je kreatín najlepší doplnok na svete na podporu rastu svalovej hmoty a zefektívňovanie cvičenia.

„Regenerácia je kľučová pre dobrý výkon na pretekoch"

„Balíček BCAA-čiek, Creatine Monohydrátu a L-karnitínu mi pomáha pri lepšej príprave na sezónu. Najdôležitejšie je, aby som sa dobre zregeneroval medzi pretekmi a tréningami, pretože to, či som dostatočne oddýchnutý, je kľúčové pre dobrý výkon na pretekoch. Počas tréningov a súťaží vo vysokých nadmorských výškach je dôležité udržiavať si svalovú hmotu a to sa mi vďaka BCAA darí o dosť lepšie.“

- slovinský lyžiar Štefan Hadalin

DOKÁZANÉ ÚČINKY

zlepší výsledky tréning

dodá maximálnu silu

podporuje funkcie mozgu

lepšia cirkulácia vody v svalovom tkanive

V ČOM JE TAJOMSTVO?

Vždy keď naše telo potrebuje energiu, získa ju z vysoko energetických molekúl ATP. Pri ich tvorbe má kľúčovú rolu kreatín.

Kreatín pomáha pri tvorbe ATP (adenozíntrifosfát – základný zdroj energie), ktorý umožňuje intenzívnejšie cvičenie.

Najdôležitejšie je to pri fyzických aktivitách, ktoré pozostávajú z krátkych a rýchlych pohybov, ako na príklad šprint alebo iné vysoko intenzívne aktivity. Taktiež zabezpečuje viac energie na anaeróbne aktivity ako napríklad posilňovanie.

Ak momentálne túžiš po lepších výsledkoch tréningov, je to pre teba určite ten najlepší suplement. Essential Creatine Monohydrate eliminuje opotrebovanie svalstva a tým aj zväčšuje svalovú hmotu.

NEZASPI NA VAVRÍNOCH!


Chceš rýchlejšie výsledky tréningov? Essential Creatine Monohydrate je jedným z najefektívnejších suplementov na trhu. Vyznačuje sa úplnou bezpečnosťou a jeho účinok je podložený mnohými vedeckými výskumami.

Je dokonalý pre každého, kto chce:

  • zlepšiť svoju kondíciu
  • získať viac svalovej hmoty

AKO NA TO


Zmiešaj 2 odmerky prášku s 200 ml vody. Nápoj vypi pred alebo po cvičení. Môžeš si ho aj rozdeliť a vypiť časť pred a časť po cvičení.

Kreatín užívaj aj v tie dni, keď necvičíš. V tom prípade nie je dôležité, kedy nápoj vypiješ, ideálne však spolu s jedlom.

-20%

Dostupnosť: Vypredané

9,99 €

7,99 €

100 % záruka vrátenia peňazí, pokiaľ nebudete spokojní!
Doručenie do 3 - 5 pracovných dní spoločnosťou GLS
Pri objednávke nad 40 eur je doprava zdarma.

Obsah: 150 g (5 g na 1 porciu)

Možnosti platby:
Výživový doplnok so sladidlami
Zloženie:

(v dávke 5 g): kreatín monohydrát 3g, maltodextrín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, pomarančová aróma, farbivo: betakarotén (1%), sladidlá: acesulfám draselný a sukralóza.

Výživové hodnoty:

Energetická hodnota: 621 kJ/146 kcal (na 100 g), 31 kJ/7 kcal (na 5 g); tuky: 0,2 g (na 100 g), <0,1 g (na 5 g); nasýtené tuky: 0,2 g (na 100 g), <0,1 g (na 5 g); uhľohydráty: 30,2 g (na 100 g), 1,5 g (na 5 g); cukry: 3,0 g (na 100 g), <0,1 g (na 5 g); diétna vláknina: 0,1 g (na 100 g), <0,1 g (na 5 g); bielkoviny: <0,1 g (na 100 g), <0,1 g (na 5 g); soľ: 0,50 g (na 100 g), 0,03 g (na 5 g).

Použitie:

2 odmerky (5 g prášku) zmiešajte v 200 ml vody, džúsu alebo inej tekutiny. Použite mixér alebo shaker a miešajte 15 – 20 sekúnd.

Upozornenie:

Ak ste precitlivení alebo alergickí na niektorú zo zložiek tohto lieku alebo užívate lieky, poraďte sa pred použitím tohto lieku so svojím lekárom. Tento prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Dôležité:

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Dôležitá je rozmanitá, vyvážená strava a zdravý životný štýl.

Skladovanie:

Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ºC.

ČISTÁ HMOTNOSŤ: 150 g

Essential Creatine Monohydrate