Doručenie do 3 - 5 pracovných dní.

100 % záruka vrátenia peňazí

Doprava ZDARMA nad 40 €

Bezplatná pomoc (Po-Pia 8:00 - 16:00 hod.) 0233527829

60-dňový program Totálka

Silné trio na rýchlejšie odbúravanie tuku a formovanie tela.


 • okamžive zbaví váhy nadbytočnej vody
 • o 60 %* menej nadúvania a o 27 %* menej nadbytočnej vody
 • okamžitý účinok – svaly sa konečne ukážu!
 • o 50 %* menej brušného tuku
 • o 7 cm* menší obvod pásu
 • spaľuje až o 24 %* viac tuku počas niekoľkých hodín
 • PowGen má viac ako 110 000 spokojných zákazníkov po celej Európe

*[Účinky produktu sa môžu u jednotlivých osôb líšiť a môžu sa líšiť od účinkov opísaných na webovej stránke. Naše výrobky nie sú určené na prevenciu alebo liečbu akéhokoľvek ochorenia alebo vážnej choroby.]

100% záruka spokojnosti!

Každé telo je iné. Ak ti výrobok nebude vyhovovať, vrátime ti peniaze.

Pokiaľ nebudeš s účinkom výrobku spokojný, môžeš nám škatuľku od výrobku do 30 dní poslať naspäť a vrátime ti peniaze. Viac tu.
BEZPLATNÝ DARČEK

Pri nákupe získaš e-knihu pre ešte rýchlejšie chudnutie a tiež voľný prístup k 4-týždňovému video plánu tréningov!

-54%

Doplnok stravy

-54%

Dostupnosť: Skladom

99,95 €

45,99 €

Vyberte svoj balíček
100 % záruka vrátenia peňazí, pokiaľ nebudete spokojní!
Doručenie do 3 - 5 pracovných dní spoločnosťou GLS
Pri objednávke nad 40 eur je doprava zdarma.

Turbo Fix Improved: 2x 10 vrecúšok na 20 dní

Easy Burn: 15 vrecúšok na 15 dní

6Pack Accelerator Improved: 2x 30 kapsúl na 60 dní

Možnosti platby:
30-dňová záruka vrátenia peňazí

Pokiaľ z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní, vráťte nám prázdny obal a vaše peniaze dostanete späť. Viac

Kúpte

Vyskúšajte

Vráťte

Vrátime vám peniaze

Získaj zdarma prístup do online fitka a e-knihu o chudnutí ku každému nákupu!

Získaj zdarma e-knihu s lahodnými receptmi na chudnutie a s množstvom tipov a trikov, ako sa dostať do formy. Vyvinuli sme tiež bezplatný 4-týždňový cvičebný plán s videami, s ktorým si vyrysuješ celé tvoje telo.

Kombinuj s našimi prémiovými PowGen produktmi pre rýchlejšie výsledky!

Vyskúšaj efektívne výsledky nášho 60-dňového programu na totálnu premenu postavy na vlastnej koži. Zbav sa nadbytočnej vody a vyformuj si telo.

ZAČNI CHUDNÚŤ HNEĎ

Toto trio produktov je riešenie, na ktoré tvoje telo čakalo. TurboFix pomôže zmenšiť obvod pásu a zbavuje nafúknutosti. Easy Burn mangový spaľovač tuku ťa dostane vďaka najčistejšiemu L-karnitínu na trhu Carnipure™ a 6Pack Accelerator s novou a vylepšenou receptúrou ti pomôže makať na vyformovanom tele aj počas odpočinku po cvičení. Zabezpeč svojmu telu silu, ktorú potrebuje na dosiahnutie najlepšej formy.

Klinicky dokázané účinky*:

 • spaľuje tuky aj počas odpočinku po cvičení
 • zbaví až do 27 % nadbytočnej vody
 • ľuďom, ktorí ju užívali, pomohla zbaviť sa až do 50 % brušného tuku a až do 16,4 % viscerálneho tuku
 • a do 7,5 cm z obvodu pásu

*[Účinky produktu sa môžu u jednotlivých osôb líšiť a môžu sa líšiť od účinkov opísaných na webovej stránke. Naše výrobky nie sú určené na prevenciu alebo liečbu akéhokoľvek ochorenia alebo vážnej choroby.]

PRIPRAV SA NA NEUVERITEĽNÉ VÝSLEDKY!

Klinické výskumy ukázali, že ľudia, ktorí užívali tieto produkty:

dosiahli okamžité účinky

odbúrali viac hmotnosti

spaľovali tuky rýchlejšie

optimalizovali chuť do jedla

Len 3 kroky k vysnívanej postave

1. KROK

Najlepší spôsob, ako sa zbaviť nadbytočných kíl a nafúknutost, je drenáž zadržiavanej vody a spaľovanie nadbytočného tuku.

Len 1 nápoj Turbo Fixu denne odvodní organizmus, vyformuje telo a posilní najdôležitejší orgán na spaľovanie tukov – pečeň.

Resetuj si lymfatický systém, zbav sa nadbytočnej vody a zrýchli spaľovanie tuku.

2. KROK

Uži 1 kapsulu 6Pack Acceleratora s pohárom vody po ktoromkoľvek jedle. Zaútočí na tukové zásoby, zrýchli metabolizmus a zabráni jojo efektu. Obsahuje silné zložky s termogénnym účinkom.

3. KROK

Posledných 15 dní programu je kľúčových, pretože musíš dostať proces chudnutia do úplne novej dimenzie!

Zmiešaj 1 vrecúško Easy Burn nápoja s vodou a vypi ho pred akoukoľvek fyzickou aktivitou. Môžeš si ho dať aj po raňajkách aby si si zabezpečil zvýšené spaľovanie tuku počas celého dňa!

-54%

Dostupnosť: Skladom

99,95 €

45,99 €

Vyberte svoj balíček
100 % záruka vrátenia peňazí, pokiaľ nebudete spokojní!
Doručenie do 3 - 5 pracovných dní spoločnosťou GLS
Pri objednávke nad 40 eur je doprava zdarma.

Turbo Fix Improved: 2x 10 vrecúšok na 20 dní

Easy Burn: 15 vrecúšok na 15 dní

6Pack Accelerator Improved: 2x 30 kapsúl na 60 dní

Možnosti platby:

Výživový doplnok
Zloženie:

Turbo Fix - výživový doplnok so sladidlom: (v 1 vrecúšku) CactiNeaTM (prášok z plodov opuncie s 0,05% betalaínov a 0,03% indikaxantínu) 2000 mg, stabilizátor: arabská guma, extrakt z listov petržlenu 500 mg, extrakt z koreňa smilaxu lekárskeho 500 mg, extrakt z kvetu ibišteka s 10 % celkových polyfenolov 500 mg, prášok z melónovej šťavy 500 mg, extrakt z listov jávskeho čaju s 2 % draslíka 500 mg, prírodná malinová príchuť, prášok z malinového pyré, regulátor kyslost: kyselina citrónová, extrakt z listov artičokov s 2-5 % cynarínu 350 mg, VinOgrapeTM Plus (extrakt z listov červeného hrozna s 90 % polyfenolov a 18 % OPC (obsah siričitanov> 10 mg / kg)) 50 mg, protihrudkujúca látka: ryžový koncentrát, sladidlo: sukralóza.
Alergény: siričitany > 10 mg/kg.
CactiNeaTM a VinOgrapeTM sú obchodné značky spoločnosti Nexira.Easy Burn - výživový doplnok so sladidlom: (v 1 vrecúšku) objemové činidlo: akáciová guma, Carnipure®️ [L-karnitín L-tartrát] 1000 mg (L-karnitín 682 mg), extrakt z listov zeleného čaju maté s 8 % kofeínu 1000 mg (kofeín 80 mg), extrakt z semienok guarany s 10 % kofeínu 700 mg (kofeín 70 mg), extrakt zo zrelých plodov papáje s 6 USP jednotkami / mg proteolytickej aktivity enzýmu papaínu 500 mg (3000 USP jednotiek proteolytickej aktivity papaínu), prírodná mangová príchuť, nikotínamid (niacín 80 mg- 500 % RHP*), protihrudkujúca látka: ryžová vláknina, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, sladidlo: sukralóza. *RHP = referenčná hodnota príjmu
Alergény: Neobsahuje žiadne alergény
Carnipure® je obchodná značka firmy Lonza corporation6Pack Accelerator - výživový doplnok: (v 1 kapsule) MOROSIL️® [extrakt zo sicílskeho druhu červeného pomaranča. Moro s 4,3-4,5 % vitamínom C] 400 mg (vitamín C 17,2 – 18 mg (21,5 – 22,5% RHP*)), extrakt z listov zeleného čaju s celkovo 50 % polyfenolmi a 2-6 % kofeínom 100 mg (polyfenoly 50 mg, kofeín 2 – 6 mg), MaxiTherm️® SD [kajenské korenie, enterosolventné perly s 2% kapsaicinoidov] 50 mg (kapsaicínody 1 mg), pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6 3,5 mg – 250% RHP*), BioPerine️® [extrakt z čierneho korenia s 95 % piperínom] 5 mg (piperín 4,75 mg), protihrudkujúca látka: ryžový koncentrát, kapsuly: hydroxypropylmetylcelulóza. *RHP = referenčná hodnota príjmu
Alergény: Neobsahuje žiadne alergény.
MOROSIL® je obchodná značka spoločnosti Bionap. MaxiTherm® je obchodná značka spoločnosti VitaActives. BioPerine® je obchodná značka spoločnosti Sabinsa Corporation.

Použitie:

Turbo Fix: Odporučená denná dávka je jedno vrecúško. Dôkladným miešaním rozpustite v 1 l vody, až kým sa nerozpustia všetky hrudky. Vypite počas dopoludnia. Počas dňa odporúčame piť väčšie množstvo tekutín.

Easy Burn: Odporúčaný denný príjem je 1 vrecúško. Obsah vrecúška rozpustite zaintenzívneho miešania v 250 ml vody. Dôkladne premiešajte, aby sa všetky hrudky rozpustili. Vypite po jedle.

6Pack Accelerator: Odporúčaná denná dávka je 1 kapsula s pohárom vody po jedle.

Upozornenie:

Ak ste precitlivení alebo alergickí na niektorú zo zložiek tohto prípravku alebo užívate lieky, poraďte sa pred použitím tohto prípravku so svojím lekárom. Turbo Fix: Tento prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Easy Burn: Tento prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy (obsah kofeínu: 150 mg/1 vrecúško). 6Pack Accelerator: Tento prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy (obsah kofeínu: 2 - 6 mg/1 kapsula).

Dôležité:

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Rozmanitá, vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité.

Skladovanie:

Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ºC.

ČISTÁ HMOTNOSŤ

Turbo Fix: 63 g

Easy Burn: 67,5 g

6Pack Accelerator: 18.4 g

60-dňový program Totálka