Doručenie do 3 - 5 pracovných dní.

100 % záruka vrátenia peňazí

Doprava ZDARMA nad 40 €

Bezplatná pomoc: 0233527829

Turbo Fix IMPROVED

Silný nápoj na odvodnenie s NOVOU a vylepšenou receptúrou pre ešte rýchlejšie výsledky!


 • zredukuje nadúvanie až o 60 %*
 • eliminuje zadržiavanie vody až o 27 %*
 • okamžitý zoštíhľujúci účinok vďaka novému zloženiu
 • posilní pečeň, aby spaľovala viac brušného tuku
 • udržuje nezmenenú hladinu elektrolytov
 • viac než 80 % spokojných zákazníkov

Vypite počas dopoludnia jedno vrecko rozpustené v 1 litri vody pre vyrysované telo a viditeľnejšie svaly!

*[Účinky produktu sa môžu u jednotlivých osôb líšiť a môžu sa líšiť od účinkov opísaných na webovej stránke. Naše výrobky nie sú určené na prevenciu alebo liečbu akéhokoľvek ochorenia alebo vážnej choroby.]


BEZPLATNÝ DARČEK

Pri nákupe získaš e-knihu pre ešte rýchlejšie chudnutie a tiež voľný prístup k 4-týždňovému video plánu tréningov!

Doplnok stravy

Dostupnosť: Skladom

19,99 €
100 % záruka vrátenia peňazí, pokiaľ nebudete spokojní!
Doručenie do 3 - 5 pracovných dní spoločnosťou GLS
Pri objednávke nad 40 eur je doprava zdarma.

Obsah: 10 vrecúšok na 10 dní

Možnosti platby:
30-dňová záruka vrátenia peňazí

Pokiaľ z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní, vráťte nám prázdny obal a vaše peniaze dostanete späť. Viac

Kúpte

Vyskúšajte

Vráťte

Vrátime vám peniaze

Získaj zdarma prístup do online fitka a e-knihu o chudnutí ku každému nákupu!

Využi svoj čas doma efektívne a schudni rýchlo a účinne kombináciou zdravej stravy a pravidelného cvičenia! Navrhli sme tento kompletný program na chudnutie, ktorý ti s tým pomôže.

Naša skvelá e-kniha o diéte obsahuje vynikajúce recepty na chudnutie, jednoduchý a praktický nákupný zoznam a kopu ďalších tipov a trikov, ktoré ti pomôžu rýchlo sa dostať do formy. Získaš ju zdarma s každým nákupom.

Okrem toho sme vyvinuli úplne bezplatný 4-týždňový program cvičení s videami, ktorý obsahuje rôzne typy cvičení, ktoré môžeš robiť bez toho, aby si musel opustiť svoj domov!

S týmto všetkým a s pomocou vysoko kvalitných doplnkov od PowGen máš zaručené výsledky už za pár týždňov!

Nadbytočná voda, ktorá sa hromadí v tvojom bruchu, tvári a nohách, brzdí každú snahu o zhadzovanie kíl. Náš nápoj Turbo Fix s novým a vylepšeným zložením je najrýchlejším, najúčinnejším a najbezpečnejším riešením, ako schudnúť.

Rýchlejšie chudnutie a vyrysované svaly

Turbo Fix bol navrhnutý špeciálne pre rýchlu očistu nášho tela.


 • Okrem krátkodobého účinku detoxikácie tela a odstranenia nadbytočnej vody z lymfatického systému má Turbo Fix ešte výraznejší druhý dlhodobý účinok:
 • Čistí lymfatický systém, zaisťuje rýchlejší prietok krvi a kyslíku v tele, čo znamená, že tuk sa stane prvým zdrojom pre využívanie energie!

Overené výsledky

Chceš rýchle výsledky? Turbo Fix bol prešiel rozsiahlym testovaním a obsahuje maximálne množstvo účinných látok. Je dokázané, že znižuje nadúvanie a zbavuvuje nadbytočnej vody.


Tí, ktorí produkt vyskúšali, dosiahli ohromujúce výsledky.

S výrobkom TurboFix boli užívatelia schopní vylúčiť z tela 27 % nadbytočnej vody – z prvých výsledkov boli nadšení už po niekoľkých dňoch! Aj ty sa môžeš rýchlejšie zbaviť tukových zásob a pripraviť svoju pečeň na nové víťazstvá!

Klinicky dokázané účinky*:

 • o 27 % menej zadržiavania vody
 • o 60 % menej opuchov a nadúvania
 • viditeľné výsledky za 10 dní

*[Účinky produktu sa môžu u jednotlivých osôb líšiť a môžu sa líšiť od účinkov opísaných na webovej stránke. Naše výrobky nie sú určené na prevenciu alebo liečbu akéhokoľvek ochorenia alebo vážnej choroby.]

„TurboFix mi pomáha spaľovať efektívnejšie”


„Momentálne sa liečim zo zranenia ramena, ktoré mi nedovoľuje robiť veľa pohybu, či už pri predstaveniach alebo v posilňovni.

Začal som teda cvičiť so svojou váhou a robiť cvičenia na rameno, ale keďže sú sviatky a sladké je na každom rohu, začal som piť Turbofix od PowGen. Prečistí lymfatický systém a pečeň, a tak môže telo spaľovať tuky a kalórie efektívnejšie.


Verím, že čoskoro začnem opäť cvičiť a bude to v poriadku.”

- Dárius Koči, slovenský muzikálový herec


„CHCEL SOM RÝCHLE VÝSLEDKY“

„Nedávno som obrátil list a začal som sa zdravšie stravovať a viac hýbať. Chcel som rýchlejšie výsledky, preto som sa rozhodol pre Turbo Fix, s ktorým sa mi podarilo zmeniť svoje telo a schudnúť. Prvé výsledky som si všimol veľmi rýchlo. Zbavil som sa nadbytočnej vody a nafukovanie sa zmiernilo. Cvičí sa mi ľahšie a navyše s radosťou, necítim sa taký unavený a mám menšiu chuť do jedla. Skúsenosť s Powgen na mňa dobre vplýva. Som sebavedomejší a ľahšie sa mi pozerá do zrkadla. Najväčším plusom, sú pre mňa komplimenty od priateľov a rodiny, ktoré ma každý deň viac a viac motivujú.“

- Mitja, 39


„CÍTIM SA SUPER!”


„Som veľmi športovo a spoločensky založená osoba. Keď je zlé počasie, rád cvičím aj vo fitku, inak rád behám a hrám futbal a basketbal. Hľadal som výrobky, s ktorými by som si dvihol dennú úroveň energie, a tiež nejaký povzbudzovač metabolizmu, alebo niečo, čo by mi pomohlo zbaviť sa nadbytočnej vody a spáliť tuky.


Produkty PowGen (Turbo Fix, L-Carnitine Max Power a X-Treme Burner) užívam dopoludnia (po rannom tréningu) alebo neskôr v práci. Cítim sa super, zhodil som pár kíl a aj regenerácia po tréningu je lepšia. Kým budú pozitívne účinky trvať, budem v užívaní pokračovať.“

- Blaž

TURBOFIX: RÝCHLY A SILNÝ

Odstráň nadbytočnú vodu, posilni najdôležitejší orgán na spaľovanie tuku – pečeň a užívaj si nové vyformované telo

Rýchly účinok vyrysovaného tela s pomocou odvádzania nadbytočnej vody

Zrýchli stratu nadbytočných kíl

Posilní pečeň

Vyplaví toxíny

VĎAKA ČOMU JE TAKÝ SILNÝ?

Tím najlepších odborníkov starostlivo vybral, testoval a kombinoval najnovšie vedecké zistenia s tradičnými metódami, ktorých účinnosť preverili storočia. TurboFix obsahuje prírodné extrakty v takej forme, ktorá zabezpečuje maximálny účinok, bezpečnosť a praktickosť.


VEDECKY DOKÁZANÝ ÚČINOK

Každá zložka má špeciálnu úlohu, no všetky majú spoločný cieľ: čím skôr a hlavne bezpečne ťa zbaviť nadbytočnej vody, aby ti pomohli vyformovať krajšie telo. Opuncia, púpava, petržlen, koreň sarsaparilly, pestrec, jávsky čaj a výťažky z listov červeného hrozna zmenia tvoj život.

Už predtým silný mix bol vylepšený o prasličku roľnú a vyššiu koncentráciu extraktov z artičokov, pestreca mariánskeho a červeného hrozna. Nová receptúra prináša podstatne silnejší diuretický účinok a rýchlejší úbytok hmotnosti.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

TurboFix má kvôli praktickosti formu prášku. Rozpusť ho v 1 litri vody a nápoj pi počas dopoludnia aspoň 10 dní. Má prírodnú príchuť malín.

Dostupnosť: Skladom

19,99 €
100 % záruka vrátenia peňazí, pokiaľ nebudete spokojní!
Doručenie do 3 - 5 pracovných dní spoločnosťou GLS
Pri objednávke nad 40 eur je doprava zdarma.

Obsah: 10 vrecúšok na 10 dní

Možnosti platby:
Výživový doplnok
Zloženie:

prášok z plodov opuncie s 0,05% betalaínov a 0,03% indikaxantínu, objemové činidlo: kukuričný dextrín, extrakt z koreňa smilaxu lekárskeho, extrakt z listov jávskeho čaju s 2 % draslíka, koncentrovaná malinová šťava v prášku, prírodná malinová aróma, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, extrakt z petržlenových listov, extrakt z listov artičokov s 2-5 % cynarínu, extrakt zo sušených plodov pestreca mariánskeho, extrakt z koreňov púpavy s 3-5 % kyseliny chlorogénovej a 12 % inulínu, extrakt z listov červeného hrozna s 90 % celkovými polyfenolmi (obsah siričitanov> 10 mg / kg) , protihrudkujúca látka: ryžový koncentrát, sladidlo: sukralóza.

Použitie:

Odporúčaná denná dávka je jedno vrecko rozpustené v 1 litri vody, ktorý treba vypiť v dopoludňajších hodinách. Počas dňa odporúčame piť väčšie množstvo tekutín.

Upozornenie:

Ak ste precitlivení alebo alergickí na niektorú zo zložiek tohto lieku alebo užívate lieky, poraďte sa pred použitím tohto lieku so svojím lekárom. Tento prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Dôležité:

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Dôležitá je rozmanitá, vyvážená strava a zdravý životný štýl.

Skladovanie:

Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C

čistá hmotnosť: 70 g

Výskumy:

1. S. Abdala, D. Martìn-Herrera, D. Benjumea, S.D. Gutiérrez. (2012). Diuretic activity of some Similax canariensis fractions. J Ethnopharmacol. 140(2):277-81. Available at: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22289346

2. Rat study (2006) results published in Phytotherapy Research 2009. (Bisson JF et al. Diuretic and antioxidant effects of Cacti-Nea™, a dehydrated water extract from prickly pear fruit, in rats). Available at: https://www.nexira.com/Cacti-Nea%E2%84%A2-innovative-cactus-fruit-extract_4.html

Turbo Fix IMPROVED